0
clear
  • Раш 18к Злато Почетна Писмо Срце Шарм Нараквици За Жени Тинејџерки Рачно Изработени Јаже Плетенка Прилагодлив Накит Персонализирани Роденденски Подароци С2948
  • -20%
  • -20%
Раш 18к Злато Почетна Писмо Срце Шарм Нараквици За Жени Тинејџерки Рачно Изработени Јаже Плетенка Прилагодлив Накит Персонализирани Роденденски Подароци С2948

Раш 18к Злато Почетна Писмо Срце Шарм Нараквици За Жени Тинејџерки Рачно Изработени Јаже Плетенка Прилагодлив Накит Персонализирани

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

1.Ќе добиете многу комплименти кога ја носите оваа прекрасна нараквица со почетна плетенка! Оваа симпатична нараквица за почетен шарм на срцето ќе дојде кај вас завиткана во убава кутија за подароци2.Почетните привлечности на срцето се изработени ОД нерѓосувачки челик ОД 316 ЛИТРИ со 18к вистинско позлатено, потрајно и поцврсто корејско восочно јаже не е лесно да се скрши, сите материјали се хипоалергични, без никел, без олово, без АЗО. Тоа е одличен избор за подарок за тинејџерки или жени со чувствителна кожа3.Овие слатки нараквици со плетенки со срце се целосно прилагодливи, можат да одговараат на повеќето жени и зглобови за тинејџерки4.Персонализирана нараквица со почетна плетенка за срце е класичен подарок за вашите пријатели, сестри, ќерка, мајка, баба, внука, вереник, сопруга, девојка, колешка, тетка, наставници..или за себе! Совршен избор на подароци за Роденден, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Велигден, Денот на Благодарноста, Дипломирањето, Свадбената Забава.. Раш 18к Злато Почетна Писмо Срце Шарм Нараквици За Жени Тинејџерки Рачно Изработени Јаже Плетенка Прилагодлив Накит Персонализирани Роденденски Подароци С2948.

Главните својства

Избор на купувачот

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Gicle

Вистински Избалансиран Тапан За Сопирачките Динамичен 36543007 Вистински Избалансиран Тапан За Сопирачки�

Големина : Големина : околу 24x15mm, должината на ланецот е околу 45+5cm Material : приврзокот е изработен од природ�

Опис r r.Нашите Божиќни дрвени орнаменти се во различни форми вклучува ангели, новогодишни елки, ѕвона, с�

Земете дома слатко задоволство со овие кутии за храна од хартија Дарис 8 мл во метално црвена боја Израб�

Онреј 20х20 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со НасловЖивејте Го Ваш

Маиците За Бебиња хадсон се одлични секојдневни врвови за вашите малечки Одликувајќи се со забавни отп�

Број На Производителот : Mr179581 Поддржете го вашиот спортски тим за време на играта! Возрасни спортски пер

Викерман 10" Огнено Оружје Мат Топката Украс Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и ОТПО

Please wait...