0
clear
  • Безжичен Контролер ЗА PS4 Pro Слим, Далечински Управувач За Игра За Playstation Со Прецизни Аналогни Стапчиња И Функција За Автоматско Турбо, Bulit-во 800mah Аудио Програмирање Н
  • -20%
  • -20%
Безжичен Контролер ЗА PS4 Pro Слим, Далечински Управувач За Игра За Playstation Со Прецизни Аналогни Стапчиња И Функција За Автоматско Турбо, Bulit-во 800mah Аудио Програмирање Н

Безжичен Контролер ЗА PS4 Pro Слим, Далечински Управувач За Игра За Playstation Со Прецизни Аналогни Стапчиња И Функција За

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Џојстикот ТЕРИОС ПС-4 беше дизајниран да балансира помеѓу удобноста на гејмерот и зголемените перформанси, овозможувајќи ви целосно да се потопите во играта, доживувајќи нови светови и реалности како никогаш досега! Одликувајќи се со подлога со повеќе допири, копче за пренос во живо за подобрена интеракција, приклучок за стерео слушалки, стабилно безжично поврзување, надградени режими на турбо и вибрации, овој контролер ЗА PS4 ви дава крајна контрола за суптилни движења, создавајќи нова димензија и зголемувајќи го вашето искуство со игри. ●Подобрена Точност Во Движењето Q : овој контролер за безжична игра компатибилен со ps-4 има аналогни стапчиња и копчиња за активирање, со надградена чувствителност и одлична маневрирање што ќе ги подобри вашите перформанси. ●Вграден Звучник● : контролорот ЗА безжична игра ТЕРИОС има вграден звучник и стерео слушалки, обезбедувајќи нови и возбудливи начини за интеракција со вашите игри!. €USB Полнење и Надградена Автономија q : обезбедување стабилна bluetooth конекција, овој ps-4 контролер двојна има работна автономија до 12 часа, СЕ USB полнење. Веднаш ќе бидете подготвени за акција со намалено 2-3 часа вкупно време на полнење!. €Компатибилност : овој безжичен контролер за игри е дизајниран да обезбеди широка компатибилност СО PS-4, Pro, Slim и PC, уживајќи во ergономски дизајн кој убаво се вклопува во вашата рака без да го оптоварувате зглобот или прстите!. ●Контролер со целосна Функција за Репродукција-станица 4€ : Двојни вибрации, сензација за забрзување/гравитација, подлога за допир, стабилна врска. Со контролер опремен со сензор со 6 оски, тој е полн со реализам и кои речиси и да немаат влезно заостанување и лебдат.

Главните својства

Избор на купувачот

925 сребрена тробојна хавајска океанска бранова лизгачка кутија синџир прилагодлива должина на наракви�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини Оваа подготвена, галери

Зачудувајте се со Мики во супер мека удобност со Дизни Мики Маус, ајде да одиме во II фланел што прима ќеб�

Донесете топло чувство на куќа во вашата кујна со додавање на островот Ходеда кујната во вашиот дом...

Текстура, текстура, текстура не можеме да добиеме доволно од мешаните шевови на овој модерен џемпер од �

Мотивот 437c Maven Хромирано тркало е тркало Од 22x9 со шема на завртки 5x112 / 5x115 и поместување од 40mm...

Патоллав Есенска Блуза Одобрување На Жени Со Долги Ракави Лабава Пуловер На Дуксери Врвна Боја / Големи�

Внимание plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам Дете Бебе Дево

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Онреј 20х20 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со НасловЖивејте Го Ваш

Колекцијата за сонце на сонцето „Кристијан Сириано“ дава украсни детали и има облици на лесна облека и

18" должина : 42см / 16 Лабаво вклопување, секојдневни широки панталони за нозе, специјален висок струк, секо

1 Светли Бои кожни јаки за кучиња се достапни во многу варијации на бои : црвена, сина, розова, зелена, жол

Лусинда е класичен отворен грб Тоа го прави облеката без напор бидејќи е безвременски стил што оди со сè

Чекор во сезоната со ова време и Tru Claid Shacket Ова разноврсно парче, крст помеѓу јакна и кошула, без напор сл�

Направете облека со ветре со џемпер на екипажот и облека со џогер од правдата! Ова динамично дуо има тре�

Направете ја оваа машка изведба на Reebok, ја искористат вашата кошула за теретана за удобност и поддршка к

Овој оригинален модерен часовник со тркалезно дрво wallид се вклопува и во рустикални декори, како и во со

ОдиДелови Доживотна Гаранција Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедно�

Дефинитивно ќе заработите време да се опуштите со umамбо Карибите Хамак маслинка во близина Полиестерс�

66% најлон; 30% полиестер; 4% Spandex машина миење ладно миење со слични бои само нехлорно белило кога е потребн�

Хидрауличко црево на сопирачките Секое црево за сопирачката е прецизно дизајнирано за да се вклопи и вк

Василиј, сецкан, коцки, кутија 16 КТ 1 коцка = 1 лажиче Без глутен Веган Фарма свежа Суровини...

Оваа дополнителна долга завеса за туширање со тешка должност се третира за да се спротивстави на мувла,

Please wait...