0
clear
  • Entyinea Sportsенски спортски дуксери екипаж вратот со долги ракави обични модни обични врвови, џемпер црна м
  • -20%
  • -20%
Entyinea Sportsенски спортски дуксери екипаж вратот со долги ракави обични модни обични врвови, џемпер црна м

Entyinea Sportsенски спортски дуксери екипаж вратот со долги ракави обични модни обични врвови, џемпер црна м

DEN 527.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Polyesterseason : Winteroccasion : Casual, Daily Gender : Women Style : Casual, Mashion Pattern Type : Print Collar : Hooded Sleeve Должина : Долг ракав : 1 x Women Blouse Size Chart : . Големина : S US : 4 EU : 34 BUST : 98 CM/38.58 '' Рамо : 44cm/17.32 '' ракав : 60cm/23.62 '' Должина : 59cm/23.23''Size : M US : 6 Eu : 36 Bust : 102cm/ 40.16 '' Рамо : 46cm/18.11 '' Sleeve : 61cm/24.02 '' Должина : 61cm/24.02''Size : l US : 8 Eu : 38 Bust : 106cm/41.73 '' 'Рамо : 48cm/18.90' 'ракав : 62cm /24.41 '' Должина : 63cm/24.80''Size : XL US : 10 EU : 40 BUST : 110 CM/43.31 '' Рамената : 50 CM/19.69 '' Ракав : 63cm/24.80 '' Должина : 65cm/25.59'size : XXL US : 12 EU : 42 BUST : 114 CM/44.88 '' Рамената : 52 CM/20.47 '' Sleeve : 64cm/25.20 '' Должина : 67 CM/26.38''Size : XXXL US : 14 EU : 44 BUST : 118 CM/46.46 ' 'Рамо : 54см/21.26' 'ракав : 65 см/25,59' 'Должина : 69см/27.17' 'Цврсти долги ракави Худи, руно, густа и мека ткаенина, погодна за есен и зима. Екипажот исечен џемпер со паднат долг ракав, вратоврска, вратоврска-вратот, сурова полите, исечена должина и изложена цвест, се чини внатре надвор. Оваа маичка за култури може да се здружи со хеланки со високи половини, фармерки, здолништа, фустани и чизми за да создаде модерна облека. Погодни за тинејџери девојки, јуниори или миленичиња, тинејџер, дами, студенти од колеџ, жени. Забелешка : Ако имате навистина големи гради, не се предлага да се обратите за оваа исечена дуксерка, освен ако не ви пречи или не носите спортски градник како решение.

Главните својства

Избор на купувачот

Џулијано Мамели ви носи стилски и убав накит што ќе го обожавате да го носите за секоја пригода Џулијано

РОД, СТРГ ЛНКГ ОТР Вратоврска Вратоврска Прачка Крај Дополнителни Карактеристики Боја : Природно Заврш�

1во светло филтрирање безжични слепи овозможуваат приватност додека нежно филтрирајќи ја светлината н�

Кондензираната пилешка супа на Кембел е само почеток на кој било одличен рецепт Придружете се на Кембел

Создадете забава каде било и во секое време со сетот за подароци Маргаритавил Овој сет прави одличен Бо�

Белкин произведува највисок квалитет и најголем избор на компјутерски кабли во светот Сите Кабли Белки

Поли Џеб Крајната Базен Партија Леа Патио Од Мател Кога летото пристигнува со топлина и сонце, мора да п�

Лесно е да се пристапи со отворање на задната врата, да се достигне внатре и да се повлече кабелот од стр�

Стандардна Турнеја Цела Сезона Nexen N 'Priz ah5 има четири широки надолжни жлебови кои ги подобруваат перфор�

Крај Бонбони Бои Мини Биро Во собата : овој пакет содржи 1 степлер, 1 главен отстранувач, 1 острилка за мол�

Дајте изјава со ова елегантно огледало за бања Совршено огледало за вашиот ходник, дневна соба, бања или

Please wait...