0
clear
  • Основи за внатрешни работи Синхроничност на внатрешната боја, сива, рамна, квартал
  • -20%
  • -20%
Основи за внатрешни работи Синхроничност на внатрешната боја, сива, рамна, квартал

Основи за внатрешни работи Синхроничност на внатрешната боја, сива, рамна, квартал

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Внатрешната боја на Glidden® Fundamentals® е течна боја со низок VOC, низок ориентирана, која обезбедува добра криење, покриеност и миење. Препорачано за употреба на правилно подготвен бетон/asonидарски, метал, сув wallид, гипс и дрво. Изберете го најдобриот сјај за вашиот проект. Станот е идеална завршница за тавани, спални соби и области со низок сообраќај. Egghell е идеална завршница за wallsидови во сите места за живеење, вклучувајќи кујна, бања и дневна соба. Полу-сјајот е идеална завршница за трим и внатрешни врати. Внатрешна течна wallидна боја. Добро скривање и покривање до 100 квадратни метри по квартал. Добра миење и брзо сушење за 30-60 минути, повторно за 2-4 часа. Низок VOC, низок мирис. Внатрешноста на Glidden Fundamentals® постигна сертификација на Greenguard Gold. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Главните својства

Избор на купувачот

Ова е Претходна книга Сите наши книги се Во Добра или подобра состојба.Формат : Maperbackauthor : Бони Ајзенмани�

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Sordity Од Пазарот Joybuy.Описr r.тоа е шише с

Долен кревет76,97 " х 54,33 "(Л х Ш) Не е потребна пролетна кутија Згора на тоа, можете да чувате книги и играчки

Овој тренинг на Reebok "Charger " е совршен за удобност за време на вашите вежби Ова кратко е изработено од 100% ма

Жените V Вратот Краток Ракав Влага Фитил Атлетски Кошули Спорт Активна Облека Врвот ве Молиме проверете

Користеното печатење Со ув заштита е отпорно на УВ зрачење, благодарение на што боите не бледнеат, дури �

Стив Мартин На ПресКонференцијата За Светска Премиера На Филмскиот Фестивал Во Торонто, Сатон Плејс Хо�

Матурски Фустани Дами Долги Жени Елегантни Долги Фустани Крцкави Сатенски Шпагети Забавен Матурски Фу�

Нарачувањето на повеќе Дворови со ист дизајн ќе резултира со една количина што постојано работи во макс

✤ Брои предиво : 140 х 100 Памучна Ткаенина Од Дрес Во Печатење Овошје Нега за перење : Машинско перење на 30 �

Уживајте во практичноста на само безжичниот полнач за автомобили за телефоните на Motorola Без разлика дал�

Секојдневно секојдневно носење, училишта, училница, црква, собир, конференција, дом, куќа, ресторан, игра

Приказната За Играчки Дизни Пиксар Базенот на Надувување со Плови Е совршен начин за сите во вашето сем�

Џејми Филип претставува прекрасно 13х18 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, насловено " Летна

Калтренд Заден 40 / 60 Сплит Назад И Цврсто Перниче Твид Седиште Капаци за 20132015 Фолксваген Џета VW13503 TT Вмет

Озарк Траил ја претставува патиката за пешачење во географска ширина, дизајнирана и изградена со вашат�

Исто така е идеална дневна перница, дизајнирана по обичај за оние кои поминуваат многу време во кревет...

Инспирирани од енергичните нијанси на природната палета на бои на Земјата, нашата колекција на килими н

Заштеда на учебната година : изградете ја вашата количка,фаворизирајте помалку , направете ја вашата со�

Уметник : Puvis de Chavannessubject : People Style : ModernCentury Modern Product Type : Galleryзавиткано платно Арттис Подготвено за виси, уме

Уживајте во часови на забава со колекцијата MLB Dominos на Атланта Храбри домино од ремек дела Овие доминои н

Квалитет на златен воздух на Greenguard сертифициран за поздраво затворено опкружување Дебелиот и воздушен

Воведување на Nintendo Switch OLED за одење со живописен 7инчен OLED екран Покрај новиот екран со живописни бои и ос

Please wait...