0
clear
  • Двор Ајлин Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 6'7 6'7 Плоштад, Црн Песок
  • -20%
  • -20%
Двор Ајлин Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 6'7 6'7 Плоштад, Црн Песок

Двор Ајлин Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 6'7 6'7 Плоштад, Црн Песок

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Моќта Се Појави Во Турција . Живеат Подобро. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. 100% Полипропилен . Овие прекрасни, но практични килими го носат украсувањето на отворено на следното ниво со нови дизајни во модни бои и дезени од класични до современи. Заштедете Пари. Изработени со подобрен материјал за дополнителна издржливост, килимите во Дворот се претходно координирани за да работат заедно во сродни простори внатре или надвор од домот. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.Продавница Safavieh на . Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови . Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање .

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62см / 24.41" Хип : 70см / 27.56" Должина : 83см / 32.68"Големин�

Maseенска мода печатена лабава маица 3 / 4 ракави Блуза со кружни врвови на вратот Обични врвови : 1...

Каменот за затворање на магнетно го одржува вашиот телефон безбедно во случајот Изработка на квалитетн

Опис : Тип : држач за држач за монтирање на опашката Подготовка : 2020 Материјал : Алуминиумски материјал, о�

Истегнување, опуштено и удобно за носење, намалување на лежиштето на телото, покажува добра фигура...

Достапно кај мажи, жени и млади кошули; и мажите и женските дуксери и врвовите на резервоарот Оригинални

Содржина на пакувања : 1 парови патики на платно за деца (други додатоци не се вклучени) Совети : 1...

19962000 Chevrolet K2500 Конектор за сензор за проток на воздухот Notescamshaft Sensor Connectblack и Term Term Femalefits Години : 1996 1997 1998 19

Висококвалитетна услуга : Ние ќе ви служиме сесрдно и ќе ви обезбедиме висококвалитетна услуга по прода

Трајни стабилни перформанси Деца ски санки, 1 пар скијачка скијачка табла, спортски спортови зимски ску�

Материјал : Sumенските скокови се изработени со лесен и мек материјал, кои се мазни, еластични и истегнува

Смешен дизајн на шпагети за момче или девојче Памук од детемекото во изглед, во боја, бои на големи деца 4

Глобалната галерија нуди илјадници наслови во нашиот прекрасен формат на ликовна уметност Овие прифат�

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕидови ГодзилаМотра е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уме�

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

Издржливи материјали, Направени За вежбање со висок интензитет Одликувајќи се со супер растеглив матер

Нашата продавница е посветена на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш ги комбинираме модните

Толку кул! Надградете ја вашата графичка колекција Маици со оваа маичка со отпечатоци од карактери инсп

Чиста уметност за складирање на акварели за сликање на маслото за масло, повеќенаменски случај, преносе

Воведување на овој привлечен сет на 2 парчиња леано алуминиумски кран градина статуи, смислено дизајнир

(Секое мерење во cm и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2 Надворешната плоча е флексибилна, издржлива и ле

: XLARGE : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 половината : 85cm / 33.39 '' Должина : 136cm / 53,54 '' ’’ни жени плус големина фуста�

Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не Ако ви треба овој производ итно, ве мо�

Зголемувањето на шимпанзата со печатење цигари (24 x 36) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канце

Изразувајте се со облекување на вашиот телефон со нашиот уникатен дизајн на уметнички дела TPU Телефонск

Please wait...