0
clear
  • Флеш Мебел Летва Дрво Виткање Специјален Настан Стол - Антички Црна, Во собата на 4
  • -20%
  • -20%
Флеш Мебел Летва Дрво Виткање Специјален Настан Стол - Антички Црна, Во собата на 4

Флеш Мебел Летва Дрво Виткање Специјален Настан Стол - Антички Црна, Во собата на 4

DEN 2143.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Држи до 500 килограми. Овој преклопен стол за настани е идеален за професионални планери на настани, како и за поединци кои сакаат врвен изглед за нивната секојдневна употреба. Овие столчиња за преклопување дрво со летви нудат одлично решение и разноврсна опција за повеќето места за венчавки, сали за банкет и објекти за настани. Секој столче за преклопување дрво со летви има вистинска рамка од буково дрво во античка црна завршница која нуди многу потрајна конструкција од конкурентните столчиња за преклопување луан вуд. Комплет од 4 Столчиња За Преклопување Дрво за внатрешна и надворешна употреба.Ако планирате специјален настан но не сакате да го направите истиот стар декор тогаш овој комплет од 4 антички црни летви дрвени преклопни свадбени столчиња е за вас. Овој преклопен дрвен стол има многу повеќе од убавината што оди по него. Квалитетната конструкција му овозможува на овој стол од цврсто дрво да собере капацитет до 500 килограми тежина за безгрижно искуство со седење. Овие столчиња за преклопување буково дрво вклучуваат издржливо седиште со решетки во стилот на фарма, кое е удобно и долготрајно. Стариот Свет Стил Летва Стол Во Антички Црна Завршница. Пристигнувајќи целосно составен, овој готов стол за настани по пристигнувањето може да се стави веднаш надвор од кутијата, заштедувајќи ви драгоцено време за поставување. Седиштето со летви е удобно и го ограничува собирањето вода. Лесен за складирање и преносливост.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис На предметотобланк Шел200 NC3 2.0 Стерео Слушалки Со Внатрешен Микрофон Црно / Бело Големите чаши за уш

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Весс, јуни Ericка 15х18 Златно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов Цветни

Нанет Лепор Девојче Детски Сандали со метален синтетички горен дел со лак со акцент на кристал...

За време на тренинзите, останете инспирирани од Муки Бетс за да се пробиете во Овие Зашиени Двојно Плете

Без разлика дали презентирате софистициран додаток на вашиот тековен аранжман за седење или го воздигн

Додадете навестување на модерната талент на вашите основни дното на тексас со потресените фармерки на �

Утро, пладне или ноќкога и да сакате тотална удобност, достигнете го неверојатно шик и супер мек за спие�

Оставете траен впечаток за вашиот домашен декор кога ќе изберете amerидни плочи на Amerelle Со огромен спекта

Оваа изведба на риболов на Realtree Manight Long Sneave е направен со употреба на материјали со мала тежина, перформа

Добредојдовте назад Камо! Од 80 тите до вашата гардероба за вежбање, ништо не може да го запре овој класич

Неутронските светилки ЗА осветлување го користат оригиналниот уред за осветлување и нема да оштетат ни

Овие карго шорцеви од Кањон Риџ се совршен додаток на секоја гардероба Овие удобни карго шорцеви ќе бид�

Уметник : etteанет Вертенсјубјект : Сè уште начин на живот : Модерни и современи производи Тип : Галеријаоб�

Овие 50 убави уникатни слики се убаво нацртани за да ја искажете својата креативност и да направите реме�

Поп на овој симпатичен фустан за печатење од Гаранималс за веднаш стилски изглед Лесно со дизајн на пул�

Тешки влошки на DFCПолу металик динамика 1214094900 DFC Тешки влошкиПолу металик одговара Изберете : 20052006 Dodge Spri

Совршено за скијачките падини и зимските авантури, чувајте ги покриени и удобни во скијакна на TECOne Оваа

Полиран обичен изглед е она што ќе го добиете со времето и милениумските шорцеви на Милениум Бермуда Ле�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Please wait...