0
clear
  • Revlon PhotoReady Роуз Сјај Магла Лице Буквар, Првично, Хидрат И Освежи Спреј Со Чиста Покриеност, Натопени Со Хранливи Масла И Супер Овошје Комплекс, Роза Сјај, 1. фл оз
  • -20%
  • -20%
Revlon PhotoReady Роуз Сјај Магла Лице Буквар, Првично, Хидрат И Освежи Спреј Со Чиста Покриеност, Натопени Со Хранливи Масла И Супер Овошје Комплекс, Роза Сјај, 1. фл оз

Revlon PhotoReady Роуз Сјај Магла Лице Буквар, Првично, Хидрат И Освежи Спреј Со Чиста Покриеност, Натопени Со Хранливи Масла

DEN 125.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Користете како прајмер, нашиот спреј за магла за лице помага фондацијата да се лизне беспрекорно, а сјајната основа помага шминката да трае подолго. Замаглете го! Создава росна, свиленкаста основа која помага шминката да трае подолго и го враќа природниот сјај на уморната кожа. Разбудете ја кожата со до 24 часа хидратација со нашата двофазна формула магла за лице. Осветлете и хидрирајте со Нашиот Сјај За Лице Од Роза Сјај и осветлете и хидрирајте со Нашиот Прајмер За Сјај Од Роза. Добијте 24 часа хидратација и голем сјај од Нашата Колекција На Сјај Од Роза. Создадете секаков изглед-ден до ноќ, работен ден до викенд - со нашата долга облека обојте сенки за очи, ајлајнери, мат или сјајни кармини и многу повеќе. Оживејте ја вашата шминка во текот на денот со едноставни шприцеви. Испрскајте го за да ја освежите и хидрирате кожата во текот на денот. Протресете го шишето за да се измеша фаза 1 : природно добиени и одржливи палмови и кокосови масла со фаза 2 : суперфрутен комплекс (јаболко, лубеница и екстракт од леќа) за заклучување на хидратацијата. Подгответе, хидрирајте и освежете со Нашата Магла Од Роза.Подготвени сте да блескате? Оваа повеќенаменска магла за лице ја подготвува кожата за шминка, дава 24-часовна влага и веднаш го освежува вашиот изглед. Оваа магла за лице со сјај од роза може да се удвои и како хидратантна крема. Размрдај! Кога ќе ја протресете двофазната формула во шишето, одржливите масла од дланка и кокос се мешаат со Нашиот Комплекс На Супер Овошје (изработен од екстракт од јаболко, лубеница и леќа) за да се заклучи влагата. Поставете го вашиот изглед за шминка со природен, росен сјај. Ревлон ја има висококвалитетната, високопигментна, смела шминка што ви е потребна за да бидете свои. Оваа блескава магла за лице може да се користи и како совршен спреј за поставување шминка.

Главните својства

Избор на купувачот

Донесете домашни навивачи и сеќавања на Божиќни минато со 9 "Носталгична фигура на елф од гдин Божиќ...

Светска мапа на сиви модели Црниот мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен �

Овој часовник Invicta од колекцијата Speedway поседува движење на кварц, и има цврста кутија за челик На лицето

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Јас сум член на Обединетите народни уметници Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и пр

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

На 1 лажиче Суво мешавина : 15 калории; 0 G SAT FAT0% DV; 280mg натриум12% ДВ; 3 G шеќер.Recipe : Robusto италијански сендвичи н�

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Таа ќе сака да го канализира својот внатрешен дух во овој чудовиште на девојчињата „Гул Ромпер“ Овој о�

Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.Уметник : Ерин Е

Змијата од мозоци од 3 метри е опфатена во тапан произведен од траен полимер Челичната змија се вози рач�

Тема : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Бреза рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна ум

Уметник : Карла arderадрабјект : Пејзажаперестил : Модерни и современи производски тип : галерија обвиткан�

Подгответе се за возбудлива акција и авантура со Jurassic World! Инспириран од Jurassic World, овој метал џипwrangler од 1

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Hart 2парчиња 2инчен погон на погон на удар (T25) обезбедува до 3x подолг живот* со зоната на торзијата, апсорб�

Сонот за мене, комбо фустанот за залив, комбо е импресивно големина на градите со уникатен дизајн кој ле�

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Ажурирајте ја неговата зимска надворешна облека со оваа кул качулка парка од Georgeорџ! Совршено за студен

Заоблен пластичен кревет за мачки и мали кучиња, со специјални парчиња за да се овозможи премин на возду

Бандата е сè тука Светли и разнобојни кикирики без шоу чорапи во погодно 10пакувања ви овозможуваат да г�

Тема : Надреализам Стил : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано со платно Арт трговска марка ликов�

По потреба, миењето и сушењето со рака се препорачува за долготрајни резултати Таа е исто така lубител н�

Please wait...