0
clear
  • Revlon ColorStay Ден За Ноќ Сенка Четири, Долга Облека Сенка Палета Со Преодни Нијанси и Путер Мека Чувствуваат, Браздата И Дамка Доказ, Прекрасни, 0. оз
  • -20%
  • -20%
Revlon ColorStay Ден За Ноќ Сенка Четири, Долга Облека Сенка Палета Со Преодни Нијанси и Путер Мека Чувствуваат, Браздата И Дамка Доказ, Прекрасни, 0. оз

Revlon ColorStay Ден За Ноќ Сенка Четири, Долга Облека Сенка Палета Со Преодни Нијанси и Путер Мека Чувствуваат, Браздата И

DEN 183.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Палетата за сенки за очи #1 на ревлон е подобра од кога било и трае подолго. Сега со подобрено путер-меко чувство и вистинска исплата на бојата. Ажурирани преодни нијанси од ден во ноќ градат и мешаат за мек и шик до смел и драматичен изглед на сенките за очи. Современата хибридна формула во прав-крем носи до 24 часа. Со 9 четворни палети во неутрални, романтични и смели тонови, вклучувајќи 4 бестселери и 5 досега невидени палети во сенка. Како и да изгледа вашиот ден, овие палети сте ги покриле. Сенката за очи број 1 на ревлон е подобра од кога било со нов изглед и секојдневни нијанси што ќе ги сакате. Сега до 24-часовно носење. Сенка за очи што оди на далечина и изгледа прекрасно, свежо и живописно, од ден во ноќ. Преодните дневно-ноќни нијанси со живописни пигменти градат и мешаат од ден во ноќ, суптилен до драматичен изглед. Хибридната формула во прав-крем е ултра удобна, продолжува како пудра, останува како крем, се чувствува меко со путер. Вклучува 4 бестселери и 5 досега невидени палети за сенки напред.

Главните својства

Избор на купувачот

Мини Маус На ФишерПрајс Дизни : Танцов Рецитал Делукс Боутиквашиот обожавател на Мини Маус ќе го сака ов

Халстон З14 е сензуална, топла и секси колонска вода за мажи со дрвенести, ароматични и цитрусни акорди...

Едноставен, стилски, софистициран и достапен Нашата платформа кревет совршено го комплиментира декор н

Едноставно, но сепак ефикасно Користете ја оваа маица со долги ракави поли / памук како кошула за положу�

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries Перниците се п

Автоматски Менувач Планината Автоматски Менувач Планината се Вклопува Одберете : 20072012 CHEVROLET SILVERADO 8 Cyl 4.8

Опис100% Сосема Нов и квалитетен.Боја : Златна.Материјал : Метал.Големина : Околу 12х9х9см / 4, 72Х3, 54Х3, 54инч.Изб

Нашиот комплет за покривање на Duvet изработен од 100% микрофибер материјал Двострана дизајн, Seersucker е рамно�

24" Сад : 9сајз : 43 Должина На Стапалото : 26.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Ви

Покажи Чевли Девојка Стакло влечки Покажи чевли девојка стакло влечки опис : Тип На Отворање : тип На Про

Потпис од Леви Строс слаби отворање на нозете Подигање и инсејм : високи; 29 "ИНСЕАМ Затворање : Затворање

Please wait...