0
clear
  • Кингстон Месинг KB602B во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Месинг
  • -20%
  • -20%
Кингстон Месинг KB602B во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Месинг

Кингстон Месинг KB602B во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Месинг

DEN 1955.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Класичната уметност од крајот на 19 Век до почетокот на 20 Век е прекрасно огледувана во традиционалниот шарм на оваа славина. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Реставраторската славина за бања со центри од 4 инчи и нејзината избрана цврста конструкција од месинг и врвна полирана месинг завршница гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Донесете ја оваа славина во вашиот дом за да понудите допир на стар дизајн и исклучителни детали. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста месинг конструкција. Дурасеал кертриџ без миење. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на вода на 60 ПСИ. Палубата монтирање 4 " центарсет 3-дупка инсталација. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци. 1/2-14 нпсм врска. 4-7/16" излив дофат. 1-5/16" расчистување на изливот. 2-7/8" висина на изливот. Рачките со двојна Рачка Ги Исполнуваат Упатствата НА АДА. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост.

Главните својства

Избор на купувачот

Вашите џогери само добија пријатна надградба Со трендовски силуета и стил на влечење, овие машки џогери

Гутерман Везење 40 WT Тема 40 wt на Гутерман 100% светла полиестерска нишка е силна, дава многу ниска лента и и

Поставете го нејзиниот стил за успех со Garanimals Mix ‘N натпреварувачки облеки Кидпакет! Во максимизирање н�

Уметник : Грејс Попсобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла

Панталони Палацо За Жени Висок Струк;Атлетски Каприс За Жени;Комбинезони Со Син Жан За Женски Тексас;Же�

Криев осветлување 50 вати замена R20 LED светилки се идеални за лименки од вдлабнатина од 4 инчи или осветлу�

59 Колкови : 27.76 Колковите : 42.95 Колкови : 29 Големина на дете(см)12 Години Биста : 62 Колкови : 6623 Години Биста : 6

Филтерот за овлажнител на сончање SF221 PDQ UM е идеална замена за да помогне да се задржи воздухот околу ваш�

НАПРЕДНО УПРАВУВАЊЕ СО МОТОРОТ 0204 FORD FOCSVT 2.0 LL4 КРАТОК RAM ДОЗА ПОЛИРАН AEM 22451 P Полиран Систем За Внесување К

Пријатно во предниот дел, секси во задниот дел Овој џемпер за правење изјави од фармерките на Софија ве �

Уживајте во убавината на лалињата без воопшто да ги замените со овие прекрасни вештачки лалиња Пет faux л�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries...

Please wait...