0
clear
  • КОМПЛЕТ ЗА ПАЛЕЊЕ ЗА ОРИГИНАЛНИ ДИСТРИБУТЕРИ НА ХОЛИ. 8-ЦИЛИНДАР, ЕДИНЕЧНА ТОЧКА, 12-ВОЛТ НЕГАТИВНА ЗЕМЈА
  • -20%
  • -20%
КОМПЛЕТ ЗА ПАЛЕЊЕ ЗА ОРИГИНАЛНИ ДИСТРИБУТЕРИ НА ХОЛИ. 8-ЦИЛИНДАР, ЕДИНЕЧНА ТОЧКА, 12-ВОЛТ НЕГАТИВНА ЗЕМЈА

КОМПЛЕТ ЗА ПАЛЕЊЕ ЗА ОРИГИНАЛНИ ДИСТРИБУТЕРИ НА ХОЛИ. 8-ЦИЛИНДАР, ЕДИНЕЧНА ТОЧКА, 12-ВОЛТ НЕГАТИВНА ЗЕМЈА

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

КОМПЛЕТ ЗА ПАЛЕЊЕ ПЕРТРОНИКС ЗА ОРИГИНАЛНИ ДИСТРИБУТЕРИ НА ХОЛИ. 8-ЦИЛИНДАР, ЕДИНЕЧНА ТОЧКА, 12-ВОЛТ НЕГАТИВНА ЗЕМЈА повеќе од триесет години, Запалувачот се докажа во апликации кои се движат од тркачки автомобили до трактори. Тоа е Комплет За Електронска Конверзија на Палење број еден за замена на оригиналните механички точки. Серијата За Палење има електронски дизајн за замена на точките на прекинувачот и проблематичните фабрички електронски палења со сигурен, самостоен систем за електронско палење без одржување. Запалувачот е наречен" скришум " палење поради неговата брза инсталација и речиси незабележливо присуство под капачето на дистрибутерот. Не постои "црна кутија" за натрупување на моторниот простор. Игнитор ИХЦ 8 цил.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис...

Компатибилен модел : Исклучиво Дизајниран за i Phone 14 Ве молиме проверете пред купување, ви Благодариме! Н�

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Виолетова Површина Килими, 7 ' Плоштад Дизајниран �

Заштитете ја вашата опрема од ' рѓа и корозија Испушта безопасна пареа без мирис, формирајќи заштитен сл

Рускиот Црн Самур, познат и како висококвалитетна руска фич коса, е исклучително мазен материјал со кој

Неколку стебла се креваат за да откријат брилијантно зеленило со ова вештачко дрво бугенвила На врвот н

АртиксМашка Маица Краток Ракав Мартин Лутер Кинг Џуниор 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% памук

Постои едноставна и непобитна вистина која брзо се држи од едниот до другиот крај на галаксијата Војна

Забрзајте го времето на сушење на вашите слики со масло со Оваа Мешавина На Сушење На Козица...

Пумпајте ја јачината на звукот и слушајте одлична музика на вашето следно патување или авантура надвор

Божиќни Семејни Пижами, Врвови Со Долги Ракави + Панталони / Ромпер / Облека За Миленичиња Материјал : П

Конструкцијата на ткаенина ви овозможува да останете удобни без разлика што правите...

Карактеристики и Придобивки : Фалсификуван од најдобриот хромиран челик од легура на молибден – најдоб

Please wait...