0
clear
  • Адесо Жетва Заострен Тапан Приврзок, Беж
  • -20%
  • -20%
Адесо Жетва Заострен Тапан Приврзок, Беж

Адесо Жетва Заострен Тапан Приврзок, Беж

DEN 1919.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашата колекција На Жетва се состои од приврзоци од тврда ткаенина во три форми. Секој приврзок е достапен во природен ленен ткаат, црвена или пченица боја бура ткаенина. 15 ' вклучен е бел пренослив кабел со приклучок и висечки апарат. Прекинувач за линија во близина на приклучокот. Моќност : 150 Вати Блескаво Или Еквивалентна CFL Сијалица. Димензии На сенка : 9" Х х 15 " Долна Диа. х 13 " Топ Диа. Сенка : Природен Заострен Барабан. Потребно Е Склопување : Минимално Склопување. 15 ' Бел Пренослив Кабел Во Собата. Достапно Во Природно Ленено Ткаење - Црвена Или Пченична Ткаенина Од Бура. Хардбек Ткаенина Приврзоци. Прекинувач За линија Во Близина на Приклучокот. Вклучен е приклучок и Висечки Апарат. Три Форми.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Содржина на пакетот : 1 Х Женски

И здраво на жицабесплатна поддршка, напредназад Не само што нашиот градник со предно затворање, држење �

Енергетски ефикасни под кабинетот светло користи 15w сијалица Белото целосно челично куќиште вклучува ш

Симпатична Санрио Јасно Желе Галакси С20 Ултра Покритие Санрио Галакси С20 Ултра Случај (6,9 инчи) "Не е ком�

Опис : КВАЛИТЕТ : висока цврстина, мала тежина, главата за стапчиња за јадење направена од дрво, што го зг�

Фабрика За миленичиња Американско Куче 7 " Beefhide Плетенки Џвака Куче Trata водечки производител на производ

Облечете го вашето мало девојче во ова преслатко Розово срце Лил Сис Ползавец со Долги Ракави...

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

30 ДЕНА ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : ние нудиме бесплатна испорака и бесплатна услуга за поправка до 3

Додадете машки стил на вашиот домашен бројач или бар со столчето за живеење на Mossy Oak Темната завршница н

Клиничкиот терапевт Кортни Вегнер внимателно избра илустрации и упатства во овој интерактивен Малтажб

Please wait...