0
clear
  • Фискари 7 Студентски Ножици-Розова
  • -20%
  • -20%
Фискари 7 Студентски Ножици-Розова

Фискари 7 Студентски Ножици-Розова

DEN 207.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Фискарс Студентските Ножици се поголеми од Детските ножици, но помали од ножиците за возрасни, совршени за оние постари деца кои се некаде во средината. Но, иако се со големина за растечки раце, овие ножици ги имаат сите карактеристики потребни за да се испорачаат перформансите за сечење на возрасни. Остри ножеви од нерѓосувачки челик се одлични за различни општи употреби на сечење, сечилата со прецизен врв нудат подобрена прецизност на сечењето, поголема јамка на прстите и looономска јамка на палецот обезбедуваат удобност и контрола, а заштитата од антимикробна рачка ги инхибира бактериските мириси и помага да се спречи влошување на производот. Достапни во голем број на тренд-право бои совршен за постарите студенти. ? Идеален за деца на возраст од 12 и повеќе години ? #1 наставникот препорачува бренд ? Ножевите од нерѓосувачки челик имаат траен остар раб за одлични перформанси на сечење ? Сечилата со прецизен врв нудат подобрено сечење детали ? Поголемата јамка на прстите иpономската јамка на палецот обезбедуваат природно, поудобно вклопување за растечките раце ? Мазна, сјајна, светла боја рачка беше конкретно побарано од децата ? Антимикробната заштита на рачката го инхибира растот на бактериските мириси и помага да се спречи влошување на производот ? Сместува десничарски и левораки корисници ? Достапно во низа трендови-вистински бои што ги сакаат постарите деца ? Должина : 7" ? Доживотна гаранција.

Главните својства

Избор на купувачот

Сезона : Сите сезони Пол : Мажи Повод : Секојдневно Стил : Секојдневен и кул Тип На Шема : Печатени...

Уметник : Жан Плутсубјект : Цветен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галер

Долги Заглавија Цевка; 1.875 во Примарна Цевка; 3.00 во Колектор Големина; Вкл Дихтунзи; 304 Нерѓосувачки Чели�

Лесен и удобен, мек и пријателски за кожата, кој ви дава кул лето.Материјал : Полиестер,Спандекс Бои : Жол�

Опис r r.Погоден За кучиња за кученца, најдобро џвакање кучиња, подарок за играчки за обука Отскокнување �

Слој нагоре, подготвен и полиран близнак поставен од Wonder Nation има кардиган и ками резервоар Супермекото �

Никогаш Нема Да Заборавам дека Мојата Шепа Ме Сака Женската Маица Со Плус Големина има слатко семејство

Спарете го овој бордо ранункулус спреј со шарени цвеќиња и сезонски акценти за прекрасен цветен аранжм�

Добредојдовте на лдисо бренд производи Нашите производи го разубавуваат вашиот живот, тоа ќе ви донесе

Филтерот за овлажнител на сончање SF221 PDQ UM е идеална замена за да помогне да се задржи воздухот околу ваш�

✿јакни со светки за жени женски костуми за тело блузи џемпер комбинезон со долги ракави за жени женски �

Оваа прекрасна дијамант свадба бенд функција 0.30 кт црнобели дијаманти во поставување на наклон...

Please wait...