0
clear
  • Елегантни Дизајни Модерна Текстура Стакло Маса Светилка-Бела
  • -20%
  • -20%
Елегантни Дизајни Модерна Текстура Стакло Маса Светилка-Бела

Елегантни Дизајни Модерна Текстура Стакло Маса Светилка-Бела

DEN 2079.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Елегантни Дизајни Модерна Текстура Стакло Маса Светилка-Бел Опис : Ако сте во потрага да додадете малку модерен талент во вашиот дом, оваа текстура чад сива стакло маса светилка со бела ткаенина сенка е токму она што ви треба. Оваа прекрасна столна ламба е изработена со текстурирана стаклена основа и отворено дно, усогласена со сенка на барабанот од бела ткаенина. Оваа столна ламба е совршено акцентно парче што ќе го спои целиот ваш современ декор на вашата живописна визија. Дефект на материјалот : 48%, Ткаенина, 48%, стакло, 3%, метал, 1% пластика, мерките На Светилката Д : 11" х 20", Отворање На Дното на Сенката : 11.Карактеристики : чад сива купола стаклена основа. Бела ткаенина тапан сенка. Стил : Современ. Заврши/Боја : Чад Сиво/ Бело. Примарен Материјал : Стакло.Основен Тип : Е26. Основна Димензија : 7 L x 7 W x 13.5 H, Висина Од Основата До Штекерот/Сенка : 139" Вклучена Сијалица : Не. Безбедност На Сенка : Харфа И Форма : Тапан.Лесно достапен ротационен прекинувач кој се наоѓа на штекерот. Број На Светлина : 1. Максимална Моќност : 60. Материјал За Сенка : Ткаенина. Боја На Кабелот : Јасно.Користи 1 x 60 W средна тип на база сијалица (не е вклучена). Достапно во дополнителна основа и/или опција за боја на сенка. Висина На Сенка/Наклон : 9.Тип на сијалица : ТИП А 19, блескаво. Тип На Прекинувач : Ротирачки. Префрлете Ја Локацијата : Приклучок. Дијаметар На Сенка : 11. Сенка Врвот Отворање : 11. Ниту едно парче не е сосема слично, така што боите може малку да се разликуваат. Овална сенка. Бакарната Столна Ламба е прекрасно преодно парче совршено за секој простор. Рефлектирачката глазура ги подобрува живописните бои и мазната тркалезна форма на рамката. Создадете фокусна точка во вашата канцеларија, спална соба или дневна соба со оваа прекрасна столна ламба.

Главните својства

Избор на купувачот

Додадете богато и раскошно парче во вашата колекција накит со овој прекрасен ѓердан Стилизиран во 14 кар

Електричен ЈорганВрвна Памучна Ткаенина За Тревник За Печатење : 100% Памук Печатете на луксузно свилени

Пустината ларес, е Вешто Направено Модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна Сина боја,

Откријте богатство на примамлив дизајн со Домашна Позадина Од Homeфорд од Ѕидните Облоги во Јорк...

Овој лесен за закачување железен декор ќе направи вашиот градинарски простор да се чувствува топол и до

Нека оваа неверојатна пејзажна слика ве однесе на неверојатно патување.Без да ја напуштите удобноста н�

Ретро модерните вибрации прикажани од Перницата Труди се совршенаesетика за среќниот, шик дом...

Челичната Количка М6Т22 6 кубни стапки го олеснува градинарството Се одликува со беспрекорен метален пос

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови ХулкНеверојатен Хулк #65 Ѕидниот Постер е дизајниран со висо�

Бош Масовен Сензор За Проток На Воздух Масовен Сензор За Проток На Воздух Дополнителни Карактеристики �

Смачкајте го вашиот дом или канцеларија со тоа што ќе го зграпчите Овој Канцелариски Стол На Тампа беј Р

Заглавие за изведба, Заглавие За Перформанси Обложени Со Керамика, Керамички Обложени Вклопувања Избер

Додадете зачинет допир во вашиот оброк или уживајте во вкусна закуска Со Син Дијамант Задебелени Букви

Прозорец мотор истрошени? Овој мотор за подигнување на прозорецот за напојување е прецизно дизајниран �

Овој Тренд Меѓународен ВрбаЗакачка Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уме�

Extrимите и екстрактите од цитрус делуваат на разградување на маснотиите и честичките од храната додека �

Таблата за суво бришење има мазна површина за пишување која брише без напор по секоја употреба за да спр

Ќе откриете дека четките произведени од Отис ќе ви дадат многу пати повеќе од животот на повеќето четки.

5 L Голем Капацитет Q Оваа Пумпа За Пренос На Течности За Пренос Има голем капацитет Од 7.Максимална Погод

Кремастата текстура на Коректорот нарс ја покрива целата проблематична точка и лесно се вклопува за уб�

Овој луксузен тепих со пруги со пруги ќе биде завршниот допир што го баравте за вашиот простор Моделот с

Гордо Прикажете Фотографии Од Семејството И Пријателите Со Чувството На Меланко 2Отворање Колаж Овој К�

Издржлива и силна отпорност на топлина конструкција од нерѓосувачки челик9 Чистење за неколку минути к�

Викерман 4" Теал Мат Топката Украс Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и отпорна НА УВ �

Алоха Добрите Чанти се совршени за подарување вкусни домашни задоволства во забавен и украсен носач...

Вашето малечко ќе биде топло и цврсто во ова насекаде повеќебојно печатено микрофибер со виножито...

Оваа комична слика Со масло Од Понго Спотови прави одлично парче за разговор за сите љубители На Далмат�

Арп УлтраВртежен Момент 10 мл Четкаврвот Шише добива во рамките на 5% од потребните предоптоварување на п

Денскин Сега Женска Плус Големина Активна Маичка Со Кратки Ракави со Кратки Ракави има мек полиестерск�

Please wait...