0
clear
  • 'па Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Шише Вода, Тиково Дрво, оз
  • -20%
  • -20%
'па Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Шише Вода, Тиково Дрво, оз

'па Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Шише Вода, Тиково Дрво, оз

DEN 255.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

"Оној што го започна сето тоа. Оригиналното трослојно шише со вакуумска изолација се одликува Со Технологија Терма-s ' well® И високо квалитетен нерѓосувачки челик 18/8 за да ги одржувате пијалоците постудени или потопли, подолго од сите останати. Супериорни перформанси што доаѓаат во обемна колекција на прекрасни дизајни; тоа е она што го прави ова шише за разлика од кое било друго. Добро за теретана, околу градот и вашиот заслужен одмор.Шишињата S 'well имаат Технологија Therma-s' well® Со трослојна конструкција изолирана со вакуум дизајнирана да ги одржува пијалоците постудени или потопли, подолго од сите останати. Изработен од нерѓосувачки челик од 18/8 степен на храна со супериорна конструкција што овозможува лесно полнење и повторна употреба за да се намали потребата за пластични шишиња со вода за еднократна употреба. Бакарниот ѕиден слој создава надворешност без кондензација која нема да се поти на вашите раце или во вашата торба. 17оз имитира шише со вода со стандардна големина и е совршено за да останете хидрирани во теретана или во движење. Чува пијалоци ладно за 41 и топло за 18. Устите од шишиња одговараат на повеќето коцки мраз, додека телото одговара на повеќето држачи за чаши. Бпа/БПС-Бесплатно и еднократно.

Главните својства

Избор на купувачот

Спецификации : Има симпатична шема на животни со цртан филм, вклучувајќи куче, мечка, пилешко и има и диз�

Овие рустикални тематски, ласерски врежани, три панели со глава на панели имаат уникатен мотив на Бронк.

80 '' Должина : 72см / 28.24 ' ' Shoulder : 45cm / 17.62 '' Должина : 69cm / 27 Валените врвови на ракавите ја прават најсечената �

Големина : 80 Препорачана возраст : 06 месеци биста : 48cm / 18.90 '' Должина : 32см / 12,60 '' Должина на дното : 18см / 7.09 '

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен правоаголник во средниот век модерен сос од црвен�

Уживајте во овој забавен лист на привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користа

Клод Моне претставува зачудувачки 26х32 бело модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со наслов „Т

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипа на вратот бел

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипаж на вратот на

Материјал : Polyesterseason : Пролет, лето, есен, Винтерстил : Секси стилеп : Долна облека за миење : Рачно миење ла

Ова е унисекс возрасен 60% памук од 40% полиестерска маица со трајна издржливост Нашите маици се преостана

Материјал : тип На Полиестерпатер тип : геометрија должина На Ракавот : долги ракавглавна боја : прикажан

Килкики големо фустан за жени екипаж фустан без ракави слатки руфли замав, проточни кратки фустани ...

Долна Браник Решетка Со Хром Опкружувачки Калапи Одговара 1216 Шевролет Соник Црно Детални Апликации 201220

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Оваа прекрасна ангажман прстен функција 9Х7 ММ круша сече сина сафир во амбиент пасијанс Целиот сафир е �

Материјал : Полиестер, направен од ткаенина, мека и удобна Ако не сте сигурни дека големината, испратете

: ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см / 44.03" Рамо : 43.46" Рамо : 40см / 15 Големина : Л Големина.09 "

Некој во Конектикат ме сака бебешки каросерија Дајте извик на некој близок во друга држава Нашето унисе

Автентични Pelemetees qrand Тајно Го Мразам Бојата Отпечатена во САД на најдобрата, најмека маичка кошула дост�

Verizon Snap на тврд случај за LG Vortex Clear ВЕРИЗОН СТРАНА СЛУЧАЈ ЗА LG ​​Vortex vs660 (јасно) Никогаш не грижете се без

Please wait...