0
clear
  • Шурфло 94-232 - Комплет За Склопување Вентили, Одговара И Серија Дијафрагма Пумпи За ВОДА ЗА Р. В.
  • -20%
  • -20%
Шурфло 94-232 - Комплет За Склопување Вентили, Одговара И Серија Дијафрагма Пумпи За ВОДА ЗА Р. В.

Шурфло 94-232 - Комплет За Склопување Вентили, Одговара И Серија Дијафрагма Пумпи За ВОДА ЗА Р. В.

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пумпите шурфло го поставија стандардот за перформанси И сигурност НА Р.в. (Рекреативно Возило). За да ги задржи тие перформанси и сигурност на својот врв, Шурфло нуди широк спектар на комплети за поправка на клупата и теренот на своите производи. Шурфло 94-232-06 комплет за склопување вентили е комплет за замена на вентили За шурфло 2088 и 2095-серија дијафрагма пумпи за вода. Конструиран со висококвалитетни епдм и полипропиленски материјали за издржливост и долговечност. Брз и лесен за инсталирање. Комплет за замена на вентилот за пумпа за вода за 2088 и 2095 година-сериски пумпи за дијафрагма на Рекреативни Возила (Р.в.). Одговара 2088-453-144, 2088-453-444, 2088-422-144, 2088-422-444, 2093-204-113 & 2093-204-413 пумпи. Изграден од квалитетни материјали за издржливост и долговечност. Брза и лесна инсталација.

Главните својства

Избор на купувачот

Контејнер за стакло со храна со елро Дураглас со 4 парчиња, поставен со затемнети пластични капаци, ви да

Големина : дијаметар 10 см (4 инчи) има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците класификација : Налепници, О

Приближна ГолеминаСекоја торбичка за врзување со 3 прстени е 25 см х 18,5 см (), кесите со моливи со патент им

Опис : Име : Големина На Креветот На Платформата : Двобојна : розовапроизвод материјал : иверица+МДФ+Боров

Сосема Нов Везувио Наполи Бренд Фустан Елек и појавување На Боути Сет Солидна Лаванда Виолетова Боја Фу

Овој Ултра Мек Памук е ткаен со најдобар квалитет на уникатно памучно предиво за да се осигурате дека ќе

000 слики годишно Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над

Хипи Хопи Велигден е на пат Какво уживање ќе биде да го гледате вашето домашно милениче како се забавува

Украсете го дното зелено Тие се исклучително лесни и издржливи, со пореални бои, текстури, големини и фо�

Големина : L Биста : 102cm / 40.16" Рамо : 43cm / 16.93" Должина : 68cm / 26.77" Големина : XL Биста : 106cm / 41.73" Рамо : 44cm / 17.32" Должи

Опис Можете да го снимите вашиот дневен план, неделен план, месечен план и да напишете резиме...

Помалку е склон кон избледување, брчки и намалување во споредба со памукот КАРАКТЕРИСТИКИ : Тешка Густи�

Сузан Брајант претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 12х14 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирањ

Please wait...