0
clear
  • Кралската Суверена Електрична Сметка Контра, 1000 Сметки Мин, 1 2, Црна Сребрена-RSIRBC660
  • -20%
  • -20%
Кралската Суверена Електрична Сметка Контра, 1000 Сметки Мин, 1 2, Црна Сребрена-RSIRBC660

Кралската Суверена Електрична Сметка Контра, 1000 Сметки Мин, 1 2, Црна Сребрена-RSIRBC660

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Точно брои сметки со брза стапка до 1.000 сметки во минута. Голем бункер држи до 130 сметки. Опцијата за серирање може да брои и да создаде серии од 1 до 999 сметки за лесно и прецизно поврзување, транспорт или складирање на сметки. Автоматското стартување и стопирање овозможува брзо и лесно броење. Двочасовен циклус на континуирана работа. Бројачот на сметки е идеален за мали бизниси со обработка на низок до среден волумен. Брои сметки со брза стапка до 1.000 сметки во минута. Голем бункер држи до 130 сметки. Опцијата за серирање може да брои и да создаде серии од 1 до 999 сметки за лесно и прецизно поврзување, транспорт или складирање на сметки. Автоматското стартување и стопирање овозможува брзо и лесно броење. Двочасовен циклус на континуирана работа. Бројачот на сметки е идеален за мали бизниси со обработка на низок до среден волумен. Број на модел : РБЦ-660.

Главните својства

Избор на купувачот

6"91 96см 35.9"94102см 36 ГолеминаГрадитеПоловинатаКолкотЧаша Пакетот вклучува : Забелешка : Имајте убав ден!...

Основана во 2002 Година Мото Метал е создаден за гласно Оние кои на крајот стојат обединети за да ја одбра�

Битката Кај Реката Плата Филмски Постер Мастерпринт (14 х 11) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или

Женските летни фустани ќе течат кога одите и ќе се чувствувате удобно низ вашата кожа мазна.П : дали ткае

Големина : 3,2 см х 5,8 см ( )Класификација : Приврзок За Клучеви, Отварач, Машинка За Нокти Карактеристика : �

Спецификација : Материјал : Јаглероден челик + метална цевка со навој + Абсколор : Како што е прикажано на

Оваа предсопственост ставка е како нова и во одлична состојба Како Ново Големина С Смена Обичен, малку ц

16мм Машки О" Прстен х 18мм Машки "О" Прстен"Одговара : 80 Доџ Д100, 80 Доџ Д100 Панел, 8082 Доџ Д150, 80 Доџ Д200, 80 Доџ Д300,

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционално Црвено Вино Или Вино Црвено Под�

За нашиот производ : памучната ленена ткаенина е еколошка и целосно биоразградлива, може да се загрее во

Повод : Секоја пригода Пол : Девојки Тип на шема : Отпечатоци Тип на ракав : Без Ракави Ако имате било какв�

3) Притиснете го копчето постојано за да ја промените брзината на ветерот, Ниска / Средна / Силна Висококв

Please wait...