0
clear
  • Примарна сребрена Фунта Сребрена Кубна Цирконија Во И Надвор Обетки
  • -20%
  • -20%
Примарна сребрена Фунта Сребрена Кубна Цирконија Во И Надвор Обетки

Примарна сребрена Фунта Сребрена Кубна Цирконија Во И Надвор Обетки

DEN 1039.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Привлечете внимание со овие неверојатни обетки со обрач. Прекрасно стилизирани во сребро овие обетки од 29, 7х18, 5мм покажуваат дизајн на обрач вграден со пенливи кружни кубни цирконски камења за треперлив ефект. Затворачите за објавување и заклучување ги одржуваат овие обетки прицврстени.Метална Тежина : 3,58 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетки : Обетки Со Обрач Во и Надвор Пол : женско затворање : Пост, Изрез И Заклучување Метал : Сребрена Боја На Сребро : Бели Димензии : 29,7 мм х 18,5 мм, Дебелина Од 1,5 мм Детали За цврстиот камен : Тип : Кубна Цирконијаколор : Бело : Тркалезна Големина : 1,2 мм количина : 70 Поставување накит : Вашиот Предмет пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел лак, совршена За чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Виетнам Стерлинг Сребро, Родиум, Пост, Изрез и Заклучување, Цврст, ЦЗ.

Главните својства

Избор на купувачот

Бидете креативни и декоративни со вашата кожа како платно Со Уметноста На Телото Маркери За Лице и Тело

Долги Заглавија Цевка; 1.875 во Примарна Цевка; 3.00 во Колектор Големина; Вкл Дихтунзи; 304 Нерѓосувачки Чели�

Компатибилност на дизајнот на дизајнот на раката на Samsung Galaxy S23 Ultra 2023 : Galaxy S23 Ultra 2023 Model Број : Galaxy S23 Ultrawill Н

Лесен и удобен, мек и пријателски за кожата, кој ви дава кул лето.Материјал : Полиестер,Спандекс Бои : Жол�

Jeashchat Симпатична перница мека цртана перница перница за перници за перница Опис : Имајте реален изглед м

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Оваа крајна капа на рачката е вистински дел за замена за опсег / шпорет / рерна Тој е компатибилен Со Општ

Кристално Светло Природно Зачинет Лимон Ледениот Чај Во Прав Мешавина Е освежителен пијалок во кој мож�

Оваа симпатична Yorkујорк со виножито е забавен подарок за девојки кои го сакаат своето куче на териер во

Исклучено за летната есен, зима и пролет, ќе ве задржи топло и светло 1 : Ве молиме, дозволете 0,41 [Забелешк�

Добредојдовте на лдисо бренд производи Нашите производи го разубавуваат вашиот живот, тоа ќе ви донесе

Големина : XXXXXL Големина : 5xLARGE : 24 UK : 28 EU : 56 BUST : 110 CM / 43.Материјал : полиестер.80 '' Должина : 107cm / 42.07 '' Ракав : 65cm

Спарете го овој бордо ранункулус спреј со шарени цвеќиња и сезонски акценти за прекрасен цветен аранжм�

Уметник : Жан Плутсубјект : Цветен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галер

Дизајнерски производи дизајнирани, произведени и продадени само Од Клара Пучи во Соединетите држави Це

Сите Производи За Суво домашно милениче со Коски ја имаат на ум удобноста и здравјето на вашето домашно

Препорака за колокација : Спарете со фармерки или хеланки, додадете накит и чевли имате дневен изглед бе

✿јакни со светки за жени женски костуми за тело блузи џемпер комбинезон со долги ракави за жени женски �

НАПРЕДНО УПРАВУВАЊЕ СО МОТОРОТ 0204 FORD FOCSVT 2.0 LL4 КРАТОК RAM ДОЗА ПОЛИРАН AEM 22451 P Полиран Систем За Внесување К

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2 Повод : Совршен За Секаков Вид �

Опис : Овој часовник со матични велосипеди е дизајнирана функција за ноќно сјај, нека можете лесно да го

Скарлет Јохансон (Облечена Во Армани Приватен Фустан) На Пристигнувањата За Премиерата На Ајрон Мен 2, Т�

Никогаш Нема Да Заборавам дека Мојата Шепа Ме Сака Женската Маица Со Плус Големина има слатко семејство

Тоа е мојата 2Та Божиќна Маица За Мали Деца со симпатичен златен и црн дизајн на подароци за мало девојче

【Стил】 Лабавите долги ракави се обичен стил, погоден за носење Ве молиме споредете ги деталните големи

Дизајнот на метална тока на горниот дел е многу уникатен Совршено за секојдневно носење и одлично за та�

❥ Материјал : Памук и спандекс Дишење и удобно ❥ Карактеристики : Дупче за кратки стилови на вратот Дне�

Дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен Со Macbook Pro 16 инчен M2 / M1 Pro / Max Со ТЕЧНА МРЕЖНИЦА TOUCH ID (Модели : M2 A2

Please wait...