0
clear
  • Хукер 6811 - 1хкр Заглавие За Издувни гасови одговара избери: 1973 - ФОРД Ф250, 1975 - ФОРД Ф150
  • -20%
  • -20%
Хукер 6811 - 1хкр Заглавие За Издувни гасови одговара избери: 1973 - ФОРД Ф250, 1975 - ФОРД Ф150

Хукер 6811 - 1хкр Заглавие За Издувни гасови одговара избери: 1973 - ФОРД Ф250, 1975 - ФОРД Ф150

DEN 533.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со 1973-1974 Форд Ф-100, Ф-150, Ф-250 Хукер одамна е познат по својата доминација на патеката за влечење трки, но дали знаевте дека Хукер може да му помогне на ентузијастот надвор од патот да ги изгори пустините, планините и мочуриштата на светот? Заглавијата на хукер користат долги должини на цевки и колектори со долга транзиција за да произведат монструозен вртежен момент со низок опсег без да ги жртвуваат врвните коњски сили. Секој заглавие На Курва е дизајниран да обезбеди најдобро вклопување и најтрајна конструкција достапна на пазарот денес.Хукер нуди комплетна линија на заглавија компатибилни со целосна должина и емисија за да избере ентузијастот надвор од патот. Без разлика дали станува збор За Џип што ползи карпи или пустински тркач од 1000 милји, Хукер може да ги доведе вашите очекувања за перформанси на ново ниво.; Подесени примарни цевки со должина за максимално чистење на издувните гасови и брзина. Копач-свиткана цевки за непречено протокот на издувните гасови. Мала тежина и цврсти цевки со 18 мерачи. Колектор за долга транзиција за намален притисок на грбот. 5/16€ машински прирабници за совршен печат. Индустријата е најдобар завари за издржливост. Дизајниран за оптимални перформанси. Сите потребни хардвер вклучени за целосна инсталација.

Главните својства

Избор на купувачот

Прекрасните дрвени загради и корбели се совршен избор за давање детали или поддршка на работни површин�

Природни Влакна Килим Колекција Мека Сисал за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чи

Логан Пена Веркс Секач За Кругови Од Пена : Исечете совршени кругови во пена со Секач за Кругови Од Пена �

Градејќи се на децениско искуство користејќи обратен инженеринг за повторно производство на производи

Против заклучување На Сопирањето, Системите ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ му овозможуваат на возачот да ја одржу�

Јокохама Геоландар А / Т XD LT245 / 75 R17 121 / 118 Q Eoverview YOKOHAMA GEOLANDAR A / T XD е комерцијална теренска гума која е намене

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата Изградени �

Хадсон бебешките ромпери се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите памучни ромпери имаат симпат

дуксери од екипажот графички дуксери од екипажот за дуксери од тинејџерски девојки дуксери од екипажот

Класичен изглед со преден дел со четири копчиња. Еден џеб на градите и два долни предни џебови додаваат

€Аз буква калдрма можете да комбинирате и декорирате на вашата облека за да ја направите вашата облека

Please wait...