0
clear
  • Ексклузивни Домашни Завеси Внатрешен Надворешен Цврст Кабана Громет Врвен Панел За Завеси Пар, 54х84, Сјајна Црвена Боја
  • -20%
  • -20%
Ексклузивни Домашни Завеси Внатрешен Надворешен Цврст Кабана Громет Врвен Панел За Завеси Пар, 54х84, Сјајна Црвена Боја

Ексклузивни Домашни Завеси Внатрешен Надворешен Цврст Кабана Громет Врвен Панел За Завеси Пар, 54х84, Сјајна Црвена Боја

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Внатрешните/Надворешните цврсти Кабански панели се дизајнирани да донесат дополнителна мода и стил во вашиот простор. Овие прекрасни панели се совршени за блокирање на сонцето, создавање поголема приватност или поставување расположение во вашиот надворешен простор за живеење. Овие полиестерски панели нудат тешко платно како чувство, заштитник ОД УВ Зраци и се отпорни на мувла што ги прави прекрасен додаток на секое надворешно продолжување на вашиот дом. Иако се одлични за секоја дневна соба, спална соба, семејна соба, трпезарија, бања и канцеларија, овие панели се крајниот завршен допир за секоја пергола, кабана, покриен двор, белведер, палуба или дом на плажа. Овие панели се конструирани со прекрасни, мат сребрени, отпорни на ' рѓа и можат да се закачат на вашата омилена шипка за завеси до 1 5/8" дијаметар, додавајќи уште еден допир на богатството и луксузот на вашиот декор. Нашите стилски дизајни ќе одговараат на секој прозорец простор. Внатрешните/надворешните цврсти Панели За завеси Од Кабана се совршени за блокирање на сонцето, создавање поголема приватност или поставување расположение во вашиот надворешен простор за живеење. Комплетот вклучува : Два (2) панели за завеси, секој со димензии 54" W x 120"L. 8 мат сребро, шипки од нерѓосувачки челик по панел; внатрешен дијаметар за шипка за завеси мери 1-5/8" - панел зашиен со 4" наслов; 3" долен раб. Препорачуваме нарачување 2 до 3 пати ширина прачка за правилен изглед и полнота. Упатства за нега : завеси за третман на прозорци за чистење и/или миење раце. Користете железо на тивок оган за да ги исправите и отстраните наборите/брчките од пакувањето.

Главните својства

Избор на купувачот

Одликувајќи се со удобно целодневно вклопување благодарение на ткаенината Со лесна Воздушна Форма што

Едноставен удобен секојдневен стил, погоден за секојдневно носење Ве молиме споредете ги големините на

Библиотекарски Цели Во Кариерата Боди За Новороденчиња Бебешко Светло Боди, Големина Новороденче24 Мес

Добивки од +4 коњски сили и +4 стапки лбс на вртежен момент Изграден ОД мигзаварени, 3 копач свиткани Карак

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шара Цимет Кафеава Површина Килими, 8 'х 10' Дизајниран да издр�

Женски Секси Фустан Од Чипка Со Чипка Со Долги Ракави Коктел Мини Фустан можеме да гарантираме дека цел�

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Побарајте го нашето лог

PKPOWER 6ft AC Кабел За Напојување За Mackie Pro FX12v2 12Канални Ефекти Миксерпакет Содржина : 1 х Полнач Информации З�

Нашите услуги : ние вложуваме максимални напори за да се осигураме дека бојата на сликата е прецизно реп

Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Временски Теписи?колекцијата на Дворот е создадена за �

Добијте пријатно со оваа кавка Дизајнира декоративна перница Одликувајќи се со текстура поли твил мате

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Розова Меур Гума За Џвакање Розова Површина Килим

Ова Предупредуваат Индустрии Комплет За Прекин На Електрична енергија вклучува електромагнет, жици и х

Нашата облека е наменета За Азијци, што значи помали Од нормалните Европски големини Сезона : Aut и Зима П�

Please wait...