0
clear
  • Бушнел Поглед На Покривот Призма Двоглед
  • -20%
  • -20%
Бушнел Поглед На Покривот Призма Двоглед

Бушнел Поглед На Покривот Призма Двоглед

DEN 799.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој Двоглед На Призмата на Покривот Од 141042 Bushnell 10x 42mm Е одличен предмет што 10x 42mm. исто така, се одликува со повеќеслојна оптика. Серијата Power View нуди најголема линија на двоглед со квалитет На Bushnell,достапни. Овие двогледи на Покривната Призма од 10х42мм имаат повеќеслојна оптика за супериорен пренос на светлина и гледање со големо зголемување, со целосна големина идеален за набљудување со долг дострел. Гумениот оклоп што не се лизга апсорбира шок додека обезбедува цврст стисок. Тоа е одличен избор бушнел двоглед ставка. Овие двогледи на Покривната Призма од 10х42мм имаат повеќеслојна оптика за супериорен пренос на светлина и гледање со големо зголемување, со целосна големина идеален за набљудување со долг дострел. Серијата Поглед нуди најголема линија на бушнел-квалитетни, достапни двогледи. Овие двогледи на Покривната Призма од 10х42мм имаат повеќеслојна оптика за супериорен пренос на светлина и гледање со големо зголемување, со целосна големина идеален за набљудување со долг дострел. Гумениот оклоп што не се лизга апсорбира шок додека обезбедува цврст стисок. Завртете ги очните капаци. Вклучува капаци за куќиште и очи. Црно. Видно поле : 267 стапки. вклучува навлаки за очи, торбичка за носење, крпа за чистење и ИБ.

Главните својства

Избор на купувачот

Блејзер Џими 19951997 Исузу Хомбре 19961997 Олдс Бравада 19961997 Брза конверзија Од DIN во 2вратило со поддршка за вр

Во вашиот свет, музиката е од суштинско значење, затоа лизнете се на ПАР ЏБЛ Во живо 650 Бт Безжични Слушал

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

Викерман 20 " Чоколадна Мрежа Црница Лист Вештачки Божиќ Спреј Овој спреј се одликува со мешавина од реше

Треба ново собрание на фаровите што изгледа, се вклопува и врши како оригиналот, за помалку од враќање в�

Течна Линија W / o Отвор ЦЕВКА UAC ХА 111454c Течна Линија W / o Отвор Цевка Одговара Изберете : 20062007 ШЕВРОЛЕТ КОБ�

Каролини Богатства SS4897 JMAT Кутре Намалување На Малтешки Избришете Ги Шепите Затворен Или Надворешен Мат

Грејачот На Ханивел Термавеј користи моќна технологија за керамичко греење за да обезбеди брза, рамном�

Со вградени плетени шорцеви и прилагодлив струк овој Скутер со 2 Јазичиња е лесен начин да го пробиете в�

За Pro и DIYERS, cleanStrip® е водечка марка на растворувачи, разредувачи, отстранувачи и средства за чистење кои �

Please wait...