0
clear
  • DELL Перформанси УСБ Слушалки АЕ-Слушалки-целосна големина-жичен-USB-црна
  • -20%
  • -20%
DELL Перформанси УСБ Слушалки АЕ-Слушалки-целосна големина-жичен-USB-црна

DELL Перформанси УСБ Слушалки АЕ-Слушалки-целосна големина-жичен-USB-црна

DEN 3199.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

DELL Перформанси USB Слушалки AE2-Слушалки Клучни Карактеристики И Придобивки : Уживајте во искуството за домашно кино искуство со извонреден звучен пејзаж од 360 степени со УСБ - слушалките ЗА изведба На Dell-ae2. Без разлика дали гледате филм или сте потопени во видео игра, ќе можете да уживате во висококвалитетен опкружувачки звук со часови со ЛЕСНИ, удобни УСБ-слушалки за перформанси. Прилагодете ги слушалките со персонализирани ефекти на осветлувањеизберете од широк спектар од 16,8 милиони бои преку ЛЕД светлата свртени кон надвор. Лесниот дизајн обезбедува часови удобно носењеслушките се одликуваат со лесен дизајн кој обезбедува часови удобност. Уживајте во вашите омилени филмови, видео игри и музика без да се чувствувате оптоварени со слушалките. Дизајнирани со обложена кожна подлога за уво што дише, слушалките обезбедуваат часови на амортизирање и ладна удобност. Лесен за употреба омни-насочен микрофонинтегрираниот омни-насочен микрофон е лесен за употреба и доаѓа со корисна контрола на исклучување звук (на левата слушалка) што нема да ви го одвлече вниманието од другите активности.

Главните својства

Избор на купувачот

Еден Од Намб?најраните дизајни, безвременската чинија Со Пеперутки добива нов живот во оваа помала форм

Каролини Богатства CK6305 CHF Чивава Земја Куче Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен Чивава Земја Ку�

НсфОдобрени Т430 корозијаи топлина отпорни 18мерач нерѓосувачки челик врвот Галванизирана челична основ

Започнете го денот на симпатична нота Со Комплетот Мини Маус На Дизни Шарен и симпатичен, овој комплет и

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови...

Помладиот Воблер Mooselook е совршен за презентации на плитки или врвни води Стартувајте ги на рамна линија

SFP (miniGBIC) примопредавател модул (еквивалентно на : Fujitsu FC9570 B40 D) Gigabit Ethernet1000 BaseCWDMLC еден режимдо 49,7 милји 1550

Дизајн куќа : Допрете Серија : Допрете Јадро Пол : машки Категорија : Бања И Тело Тип : Бања И Тело Група за

Додадете допир на класа и елеганција во вашиот ансамбл со овој прекрасен пар рубин обетки Овие обетки с�

Овој Тренд Меѓународен Ручек На Постер На Ѕидот Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички

Вратете се назад во времето Со Розовата Женска Јакна Од 50тите Години Костим За Возрасни! Овој костим сод

Чудо Тркала 26 " Плажа Крстосувач Шимано Tx 35 7 Брзина Велосипед, Велосипед, VСопирачка Нерѓосувачки Челик

Допрена Од Природата нуди мека органска памучна облека за најнежниот допир на чувствителната и нежна к�

Трансформирајте го вашиот простор со оваа модерна перница за акцент на животински мотив од оникс Предн�

Додадете Ја Современата Табела За Обука На Регенси Коби со 2 Столчиња За Редење М во која било училница и

Со бои и екстравагантни модели на скапоцени камења, ориенталните килими ја истакнуваат благодатта и гр�

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични Јапонски брадата уметнички дела Прославете Го Божиќ со Ов

Богатствата НА КАРОЛИНА SC9108ЗНАМЕ Родител Ших Цу Знаме, разнобојни Овој дизајн е достапен и во големина�

Стилски студенти ќе го цениме детали За Чудо Нација Девојки Училиште Униформа Плисирани Појас Скутер О�

Кевин Вандам помогна да се создаде совршена сеопфатна мамка за вртење : Штрајкот King® Kvd Finesse Spinnerbait Главе�

Нба 2к слави 20 години редефинирање кои спортски игри можат да бидат, од најдобри во класната графика и иг

Подготвен за бесрамна презентацијадостапен Во Различни големини Материјал : Платно Димензија : 16 "Х х 24"

Ove Decors бесконечни 36 во тампапро комплетот за врата за туширање со шарки на ТампаПро има модерен, минимал�

Совршен додаток за забава за секој настан Во Синко Де Мајо! Зелени, жолти и црвени монистра со поголеми ф

Фати некои летни зраци и можеби неколку комплименти Во Сандалата На клин Олесија еспадрил од Колекција�

Имањето соодветна алатка за работата ја олеснува работата во кујната Оваа стругалка за клупа е совршен�

Каролини Богатства Bb1608rug Елка и италијански Greyhound Машина Перат Меморија Пена Мат, 19 X 27", Машина Перат Мем�

Ова Devind правила врамени wallидни уметности е смирувачки, цијански водич за релаксација Чувајте го ова во �

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за осве

Враќајќи се во ќошињата и куриозите на дизајнот од Викторијанската Er, оваа славина дише модерна извонре

Please wait...