0
clear
  • Декоративна завеса за завеси во Сомерсет, кристална топка, 62 -144
  • -20%
  • -20%
Декоративна завеса за завеси во Сомерсет, кристална топка, 62 -144

Декоративна завеса за завеси во Сомерсет, кристална топка, 62 -144

DEN 399.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој стилски сет на завеси за завеси убаво ќе ги обликува вашите прозорци. Овој сет на шипка додава допир на елеганција за вашите прозорци кога висат завеси во вашите кујни, бањи или спални соби. Одликувајќи се со вкусно готов материјал за да додадете елеганција на кој било изглед и е дизајниран да одговара на скоро секој декор. Овие прачки се погодни за сите завеси во стилот на џеб. Направено од алуминиум и челични материјали што ќе траат со години на перформанси. Целиот неопходен хардвер за монтирање е вклучен за лесна инсталација. Декоративна завеса за завеси во Сомерсет, кристална топка, 62 "-144", 3/4 " : Вклучува : 0,75" пол. 2 финалиња. 2 држачи за монтирање. 6 завртки. 4 Anchидни сидра. Заврши : Триена бронза, бакар, караница или сребро. Пол материјал : челик. Финален : Кристална топка. Финален материјал : алуминиум и смола. Род се прилагодува од 62 "до 144". Дијаметар на прачка : 0,75 ". Проекција од wallид : 3,5".

Главните својства

Избор на купувачот

Транспарентна Цветна Лоза Свадбен Подарок Дијамантски Прстени Лисја Цветни Женски Сребрени Прстени Fing

Ѕидот претставува прекрасно Уметничко Парче Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 32х24, насловено "Макинак Мич

Ахгли Компанија Традиционална Класична Внатрешна Правоаголна Кафеава Мечка Кафеава Лумбална Перница �

Џем Хартијата И Двата Џебни Постелнини на Пликот се совршени ако барате класична папка која е издржлива

Опишете : Име На Производ : Квадратни Очила за Сонцебојка како што е прикажанматеријал : КОМПЈУТЕР+Аксиз�

Нашето Пакување Е Направено Од Материјали За Рециклирање.Пилинг И Пилинг На Мртва Кожа И Подобрување На

Санта ИсабелDiegue o Постер Печатење (24 x 36) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или под

Компатибилен Со САМСУНГ Галакси А03 ЈАДРО.Ве молиме, проверете го моделот на мобилниот телефон пред да г�

Тоа нема да се намали значително во миењето Карактеристики : Екипаж,Обични Врвови За Вежбање / Врвови Од

Бет Гроув претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 12х12 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Подмачку

Please wait...