0
clear
  • Dodge Swivel Bar столче со грб, Dodge Service
  • -20%
  • -20%
Dodge Swivel Bar столче со грб, Dodge Service

Dodge Swivel Bar столче со грб, Dodge Service

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа официјално лиценцирана столче на Chrome Bar со грб ќе ви овозможи на вас и на вашите гости удобно седиште, како и стилски акцент на вашата соба за игри, гаража или колекција. Седиштето на столицата има автентично лого нагласено од еластични винилни страни на морско одделение и врвни исечени со винил со винил од четвртина-инчи. Седиштето исто така вклучува луксузно подлога за пена и вртење од 360 степени. Назад на седиштето обезбедува дополнителна поддршка и дополнителна удобност. Хромните засилени нозе со двојно гребење се изработени од тубуларен челик кој е лесен и издржлив. Донесете стил, функција и удобност во вашата соба за игри, гаража или колекција со официјално лиценцирана столица од хром бар со грб. Dodge Swivel Bar столче со грб, Dodge Service : Официјално лиценцирана уметност. Луксузно подлога за пена.25 "Винил брада што се ожени со горниот и страната за додадена јачина. Морински одделение винилни страни и горе. Хром позлатена двојна база. Димензии на седиштето : 14" x 14 "x 5". Димензии на одмор на грбот : 2 "x 16,75" x 8.5 ". Севкупни димензии : 20" x 20 "x 41,75".

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Оваа предсопственост ставка е како нова и во одлична состојба Како Ново Големина С Смена Обичен, малку ц

Препуштете се на мекото, кадифено чувство на овој пријатен тепих Современите елементи се дизајнирани д�

ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ нашите копчиња за влечење т шипки се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки чел�

Додадете малку сјај на вашата облека со овој отворен приврзок од мијабела, култивиран бисер...

Ханес Спорт : Удобна Опрема За Изведба Перформанси Стил Удобност Спортската облека ханес се надоврзува

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ј�

Агли Компанија Машина Перат Затворен Круг Преодна Црвена Површина Килими, 3 ' Круг Дизајниран да издржи �

Благодарам! 4 ПАРЧИЊА 11 СМ Кука За Нерѓосувачки Челик Чорапи За Сушење Закачалка За Закачалки Жица За Об�

Донесете висококвалитетни кујнски гаџети во вашиот дом со Гудкук 12 "х 20' Нелеплива Ролна Хартија За Перг

Миризливи патници и вреќи за брза храна можете да ги извадите од вашиот автомобил, но нивните мириси сеп

Може да биде фрустрирачки да го видите вашиот автоматски систем за прскалки како го наводнува дворот ко

Женски Цврст 10кт Жолто Златен Круг Дијамантски Кластер Невестински Свадбен Веренички Прстен 1 / 2 Cttw Прс�

18" Топ Должина : 78cm / 30.62" Должина : 85.91" Топ Должина : 68.67"Големина : S Боја : Жените Биста : 99cm / 38.13"Големина : L Б

Алатките Капри 0 Степен Офсет Екстра Долги Клучеви За Завршување На Кутијата се дизајнирани да ви овозм�

Жените Мода Лето Повик Секси Без Ракави Денот На Независноста Печатење Широк Нога Панталони Комбинезон

Рикајте низ градот Оваа Ноќ на Вештерките со додаток за костими што ќе ве остави да се чувствувате како �

Овие обетки ќе додадат допир на луксуз на кој било ансамбл Тие се карактеризираат со шест милиметарска �

И се меша многу лесно, што го прави вкусно мазни сосови и сос секој пат Ова е брашното што ќе го сакате за

Клучните синџири / клучните прстени на НЕОНБЛОНД се уникатен и совршен подарок, идеален за клучеви од к

Кристијан Диор Соваж Келн е класичен машки мирис кој првпат беше воведен во 1966 година Овој безвременски

Please wait...