0
clear
  • Кану сурфање машко фламинго печати кратко количество за капење
  • -20%
  • -20%
Кану сурфање машко фламинго печати кратко количество за капење

Кану сурфање машко фламинго печати кратко количество за капење

DEN 318.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кану Сурф ги претставува нашите најнови стебла за пливање сè уште. Кану Сурфа, бренд за сурфање и пливање за живот, е добро познат за одлични отпечатоци и бои, заедно со висококвалитетна функционална облека за целото семејство. Сите наши стебла се направени со нашата технологија за удобност Брза сува ткаенина со рејтинг на UPF од 50+. Сите стебла имаат 2 странични џебови. Некои стебла имаат и 1 или 2 товарни џебови. Повеќето стебла имаат трикратно шевове на иглата на шевовите и се зголемуваат за дополнителна издржливост. Овие стебла се изградени за да траат. Нашето трупот Фламинго е класичен фламинго принт со 2 странични џебови. Приближно 17 инчи долг. Постава за мрежи. Надворешно влечење. Целосно еластично затворање на половината и влечење : Кану сурфање облека за капење се вклопува во големината. UPF 50+ Брз сув микрофибер : Лесен и издржлив за вашиот најудобен пар стебла за пливање за плажа, базен или само лежење наоколу. Странични споеви и издигнувања на тројни игла ги прават кану -сурфање стебла и костуми за капење меѓу највисокиот квалитет што ќе го поседувате. Sideебовите од странични цвеќиња и џебовите на карго даваат многу опции за складирање. Удобна постава за мрежи.

Главните својства

Избор на купувачот

Совршена за домови во индустриски стил, колекцијата за јадење Вебер нуди силен дизајн кој доаѓа заедно �

Вашиот мал змеј може да прослави со стил со нашиот Прв Роденден Портокал Змеј Дишење Оган Долги Ракави П

Оваа прекрасна Убава Ретро Афроамериканска Манекенка VI Врамена Платнена Уметност е отпечатена со најк�

Овој винил религиозен цитат е налепница со повеќе линии што гласи : "Бог не вети Мир без болка радост без

Џинда Машки Долги Ракави Копче Надолу Кошула Памук Копче Нагоре Кошула Гроздобер Основно Копче Нагоре �

Женски Дуксер Со Патент Женски Срцев Принт Во Готски Стил Дуксери Со Долги Ракави Качулка Со Пуловер Же�

Менс Мода Обични Лабава Памук Плус Големина Џеб Чипка До Панталони Задебелување Целокупната Работа Тов

20132018 Mitsubishi Outlander Спорт Заден Диск Кочница Ротор За Mitsubishi Outlander СПОРТСКИ SPORTNOTESPREMIUM Сопирачка Rotorpredfits Годи�

КОНУСЕН ФИЛТЕР; 4" FLG, 71 / 2"B OD X 45 / 16"T OD, 101 / 4" H Спектар Универзален Филтер За Воздух : Високи Перформанси, Фил

Лорен Гибонс претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 20х24 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матир

ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ За 19911992 Oldsmobile Cutlass Cruiser Мотор Коленестото Вратило Макара За Oldsmobile Cutlass Крузер ОдиДелови

80 " Должина : 92cm / 36.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европскат

5304506471 Замена На Рачката На Вратата на Фрижидерот ЗА Фрижидер FFTR1514 QB2 Фрижидер Компатибилен со 5304506471 Црн

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Размислете надвор од кутијата гледајќи внатре! Откријте дизајн јасно ја прикажува литературата...

Вашето малечко ќе сака да виси наоколу во Овие Слатки Мрзливи Го Сакам Мојот Голем Вујко Со Зелени Лисја

Комплетот вклучува 1 Галон премиум уретанска подлога Ова е вистинска уретанска подлога исто како и ОЕ ф�

Торбичка За Торбичка За Моливи Со голем Капацитет Канцеларија За Студентски Платно Канцелариски Матер�

Кихшј кат кутија може да се инсталира во дрвени предмети тротоарите, теписи, плочка тротоарите, гранит и

Големина : М Биста : 98см / 38,58" Рамо : 35,50 см / 13,98" Должина : 81см / 31,89" Големина : Л Биста : 102см / 40,16" Рамо : 36,50 см /

Please wait...