0
clear
  • Фустан за копче за ракави за време на време на време и време на време
  • -20%
  • -20%
Фустан за копче за ракави за време на време на време и време на време

Фустан за копче за ракави за време на време на време и време на време

DEN 340.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Измешајте го вашиот обичен стил со времето и лесен и вечен фустан од ракав на Tru. Луксузно меко и тотално женствено, овој дизајн со лесно носење го одржува ладно кога температурите се загреваат. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. приближно. 44 "Долг од центарот на задниот врат. Миди должина. V-вратл; фустан од линијата. Рајон. Машински печење. Увезен. Постелнина-мешавина фустан за жени од време и Тру.

Главните својства

Избор на купувачот

слаби фармерки за жени панталони со висок струк бели широки нозе за жени фармерки со широки нозе за жени

Прилично малку сребрена пеперутка вградени со јасни кристали кристали на телото, и гроздобер инспирира

Подобрете го секој ентериер со оваа елегантна колекција на еклектични традиционални и преодни килими Д

Опис : * Сосема нов и квалитетен* Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и практичен* матери�

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Може да инсталира 5 парчиња 18650 батерии Можност за излез�

Опис р р Изработени Од материјал за долго време и издржлива употреба Донесете ново чувство за вас и со т�

Поздравете го вашиот нов омилен додаток! Покажете ја фигурата на вашиот телефон со нашата тенка футрола

Детали : * сосема нов и висок квалитет* излезен терминал : 2,3 мм* Надворешен материјал : ПП* Излезен напон : >

Свети матеј овален медалприврзок.Цврсто .925 Стерлинг Детал го прикажува како црта во книга со бик покрај

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

56"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105см / 41 каубојка кошули за жени,блузи за жени туника

Please wait...