0
clear
  • 3 8ctw Сертифициран оригинален дијамант 10kt жолто злато дами прстен „вера “
  • -20%
  • -20%
3 8ctw Сертифициран оригинален дијамант 10kt жолто злато дами прстен „вера “

3 8ctw Сертифициран оригинален дијамант 10kt жолто злато дами прстен „вера “

DEN 3455.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој дијамантски прстен со вера со вера има 44 тркалезни дијаманти кои се изедначуваат од 3/8 карати (.37-.45 Ct. T.W.). Одржува вера 3/8 Карат Т.В. Сертифициран дијамант 10kt жолт златен прстен : Сертифициран оригинален дијамантски прстен. Направено во 10 кт жолто злато. Тежина на дијамант : 3/8 ct. T.W . Дијамантска боја : i (близу безбоен). Јасност на дијаманти : I2. Поставување на дијаманти : ПРОНГ, ПРЕДИЗИРАЕ, ЗАВРШНО И СПРОВЕН ПРОНГ. Достапно во големини од 5 до 9. така што можете да купите со доверба - загарантирано. Дознајте за дијаманти, вклучувајќи ја и бојата на 4 C - сечење, јасност и тежина на каратот.

Главните својства

Избор на купувачот

) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да бид�

П2 : Дали ќе се намали или избледи? А185 : имавме направено тест и ветивме дека нема да се намали или избледи

Ве молиме, kindубезно забележав дека оваа ставка е продадена од Ланхуи од Marketојбуј Маркет Големина : М САД

Висококвалитетен црн мермер сјај заврши контактна хартија и лагер за полици Дополнителна широка 23,50 ин�

Оваа прекрасна уметност е отпечатена со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платн

91 '' ЕУ : 24 Велика Британија : 7 САД : 8 m Sutable for : Дете препорачано Возраст : 33,5 години Големина : 25 Должина на н

Опис : Премиум материјал : Гроздобер очила за сонце имаат високоматеријал, кој поседува голема издржлив�

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

По цени што секој може да си ги дозволи Сакаме срцата да треперат Погоден за секојдневниот живот, забава

Карактеристики : *овој волтметар е мал по големина, со опсег ОД DC0100 V вообичаено е за производи од 2 жици и

лисица која шета по пустинскиот пејзаж со позадина На Кактус И сонце Отпечатена Во Сад Удобно 80 / 20 Прсте

Отпорен на гребење назад Бпа бесплатен хибриден Термопластичен, Полиуретански (ТПУ) и поликарбонат (КОМ

10" Должина 71см / 27 Големина М Средни САД 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 10 ЕУ 36 Биста 110см / 43.03" Ракав79см / 31...

Со нашиот познавач на персоналот, кои секогаш се фокусирани на фино изработка додека се обидуваат да ис�

Ѓон Дебели Обични Сандали Модни Рекреативни Чевли За Дишење Клинови Женски Жени На Отворено Женски Чис�

Повод : Секојдневен, Роденден,Запознавање,Забава,за работа, дома, Одмор и многу повеќе.95" КЛУЧЕН ЗБОР : вр�

Чекор во светот на забава Со Nokia G100 Со голем 6,5" HD + екран, дисплеј од раб до раб и помазна графика, тој обез�

Жените Мода Печатени Повик КругВратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блуза Карактеристики : 1 Карактер

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Зелена Површина Килими, 5 ' Плоштад Дизајниран да и

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE "Добредојдовте ВО REORIAFEE shop"...

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

Зимски ров палто за мажи модни машки јакни верзија на вештачка волнена машка јакна со двојно јака Топло

Искуството И личниот пристап НА КАТКО кон услугата за клиенти ги натера да станат главен снабдувач на к�

Please wait...