0
clear
  • Вера Newујорк Азалеа ткаена торба за тота
  • -20%
  • -20%
Вера Newујорк Азалеа ткаена торба за тота

Вера Newујорк Азалеа ткаена торба за тота

DEN 479.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вршената торба за тотални тота во Вера Newујорк е стилски шарена за да се меша со кој било летен изглед. Производен ентериер и меки рачки, јажето ја прави оваа торба за торба за плажа. Димензии : 18 ”w x 15” h x 7 '' d (ширина се мери преку дното). Меки рачки со јаже со капка 8,5 ''. Затворање на магнетско прицврстување за пространа главна одделение. Внатрешен џеб за лизгање. Текстурирана, ткаена шарена надворешност. 100% платно. Не измијте. Увезени. За брендот : брендот Вера Newујорк е прослава на животниот век на славниот уметник, производителот на вкус, претприемачот и американската икона за модна индустрија, Вера Нојман. Позната по нејзините светли флорали и смела геометрија, Вера го изгради својот иконски бренд и империја со тоа што ја направи својата уметност достапна за сите преку широк спектар на производи. Секој нејзин дизајн се заснова на оригинално сликарство. Работата на Вера може да се најде во збирките на Митрополитскиот музеј за уметност во Yorkујорк, како и Музејот за модерна уметност (ММА). Нејзината работа е исто така предмет на изложби во Институтот Смитсонијан и одговара.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа прекрасна Уметност На Платно Пристаниште И Мост е отпечатена со користење на најквалитетно мастил

Уживајте во овој забавен лист привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користат к

[Пакетот вклучува] хавајска Кошула Од 1 Парче (Може да се избере Големина / Дезен) [Карактеристики На Прои�

Карактеристики на производот 100% сосема нов и висок квалитет ослободете го тој стрес на грбот и подобрет

Оваа акрилна боја има густа конзистентност, одлична леснотија и исклучително издржлив филм за боја (сре

А 60ден кавга слободен враќање Во корелација со љубовта, важноста за себе, задоволството и сочувството.К�

Детална Фигурина За Далматинско кученце Оваа статуа е пример за неверојатна изработка со реални детали

Деловите на форд се оригиналната опрема за возилата на Форд и помагаат да се вратат перформансите и сиг�

Совршен пердув тежина, получиста, мека и удобно одатна кардиган карактеристики V намалување пред, дирек�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела З

Против заклучување На Сопирањето, Системите ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ му овозможуваат на возачот да ја одржу�

Тип На Површина На Триење на сопирачката : Замена На Роторот На Сопирачката Тип На Вентилација На Роторо

Создадете убава атмосфера што дише во вашиот дом Со Филтерот За Овлажнител На Сончевиот Зрак Тој е диза�

Прославете ја првата празнична сезона на вашиот внук или внука со нашата симпатична Бебешка Хризмука с�

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Раскошна искра од традиционално стилизиран гламур е донесена во вашиот ансамбл за бања со оваа прекрас�

Користен hp Elite Desk 800 G3 кула (TWR) компјутер напојуван Од Intel Core i56500 @ 3.20 GHz (6та генерација) ПРОЦЕСОР СО 32 GB DDR4 RAM

Издржливи материјали : се користи потрајно гумено јаже, а двете метални глави се поврзани со еластични ј

Прекрасен дизајн на палма и океан За патувања За одмор На Кауаи Хаваи Инктастик Кауаи Хаваи Тропски Одм�

Please wait...