0
clear
  • Енергетски стоп Зад Z Street Warrior Chat KIT K5267-26
  • -20%
  • -20%
Енергетски стоп Зад Z Street Warrior Chat KIT K5267-26

Енергетски стоп Зад Z Street Warrior Chat KIT K5267-26

DEN 2559.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Влошките на сопирачките се со ниска прашина и без бучава. Позлата со сребрена цинк дихромат се применува на сите дупчат, тие не само што изгледаат одлично зад вашите тркала, туку позлата со цинк помага да се спречи 'рѓа и корозија. Вртежниот вртежен момент Z26 е постојано поголем од влошки на OE со извонредна термичка стабилност. Влошките за сопирачките со керамичка формула со ниска прашина се засилени со јаглеродни влакна за зајакнување на соединението и обезбедување на моќност на стопирање со сериозни работи без да се жртвува секојдневна дивестливост. Роторите се фрлаат со употреба на најдобрата металургија G3000 со строги толеранции на OE - што ги прави совршена, надградба на завртки без потреба да се направат какви било измени. Енергетска стоп Z26 улична воинска подлога за сопирачки и комплет за ротор • Керамички влошки за сопирачките ја подобруваат дисипацијата на топлина за подобро запирање на моќноста со голема брзина • Влошките на сопирачките се разгледуваат и се залепуваат за сопирање без бучава • Дупчаните и снопчените ротори се цинк-обложени за максимална заштита од 'рѓа од' рѓа од 'рѓа • Направени за возачи на екстремни перформанси на кои им се потребни пократки постојки • Вртежниот момент на сопирачката Z26 е постојано поголем од влошки на ОЕ • одговара : Mazda Miata 2005-2001. Направете ги сопирачките да ги завршите десно со комплетот за сопирање на сопирање на улицата Z26 Z26. Дали ви треба подобро да ја запрете моќта со поголема брзина? Комплетот за сопирање на сопирачката на Street Z26 Z26 е економично решение. Со вклучен хардвер од не'рѓосувачки челик, овој комплет за ефикасно комплет има сè што ви треба за работата.

Главните својства

Избор на купувачот

Заштитете ги вашите скапи инвестиции Користете го овој 4 пакет Од 80 Засилувачи ЗЛАТНИ Агу Осигурувачи О�

Поканете ги пријателите со пердуви во вашата градина со користење на овие зачудувачки подобри домови и

Стилски цел ден . и сега цела ноќ премногу благодарение на сетот на суперсимпатична пижама на тајните бо

Понекогаш шутките се токму она што ви треба за да ги тресете работите Скорото здолниште на лажицата на Sc

Овој рамен ткаен килим, изработен од најдобрата јута и памук, се одликува со сложен, модерен стил со секо

Термопар, игнорирање и дното на огнената јама) Ве молиме, избегнувајте истурање на течност на пламенот П

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точно

Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранлив�

Опуштете се и уживајте во луксузот на рачен туш за време на бањата со овој вентил за пренасочување поста

Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уме

Ажурирајте ги најважните работи за врвна фиока со Овој Градник за Склекови Без Граници Со женски дизајн

Вратете го системот за сопирање на вашето возило со Овој Хардверски Комплет За Сопирачки Со Дискови Во �

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Џедај Паднат РедКлучен Уметнички Ѕиден Постер е дизајнир�

Од класични пикапи до модерен стил, само камиони со возила што умираат од играчки од Јада ги носат камио�

Прилагодени Од Врвен Квалитет 100% Индиски Говедска Кожа, Нашите Луксузни Торино Перници Се Рачно Исечен�

Асортиман на Дрвени Завртки Ова е посебна ставка за нарачка Нарачките можат да траат прибл 24 недели за и

Уметник : Марлен Вотсосубјект : City Scapestyle : Модерно фаќајќи ги луѓето и животот околу нејзината растечка Г

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Оваа стаклена, акрилна и челична табела за ламба од Stylecraft има класичен, шармантен стил со привлечна матн

Ако шпионирате влажна иднина на вашиот хоризонт, зајакнете го вашиот Iphone Xs Max Со единствениот случај нам

Модерно преземање на суштински главен атлетичар Оваа патека со вегански кожа со низок врв од Brinley Co е аж�

Ова кратко е дизајнирано да ве одржува во бегство Со специјализирана jacquarded половината за дополнителна �

Создадете привлечна атмосфера во вашиот дом со Оваа Столица За Вкрстен Грб На Сафавиех Френклин...

Јукон Екстра ХД 3.250 "Нодуларен Железо Напуштање за Форд 9" со оптоварување болт Калемите за изведба на ју�

Креативна Книга За Квилинг На PaperОткријте ја креативната авантура што квилинг може да ве однесе...

За оние кои го ценат висококвалитетниот мебел од дрво со традиционален и елегантен изглед Меѓународнит

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

FELProvoe ТИМ CVR СЕТ GM V6 8285 Fel85 FELProvoe TCS450061 FEPTCS45006 1 ТИМ CVR СЕТ GM V6 8285 Одговара Изберете : 1985 OLDSMOBILE 98 6 Cyl 3.8 L 1985 BUICK ELE

Please wait...