0
clear
  • Емко Група албино рино кварта - пакет
  • -20%
  • -20%
Емко Група албино рино кварта - пакет

Емко Група албино рино кварта - пакет

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ништо не е побезбедно зад решетките од рино. Добијте ја таа дополнителна заштита за вашиот затвор, затвор или друг затвор за затвор со корпата за албино рино од групата Енско - создавач на фино Производи за старателство. Истиот одличен џанторијален дизајн е засилен со корпата за носорог на Албион - целосно транспарентен систем за корпи за моп. За да го надминете, групата Енско безусловно ја прави корпата за албино рино против дефекти. Металните алатки, оружјето, шипчињата и другите уреди не можат да се кријат во водата со овој комплетно преглед на пластична кофа за копии. Системот за бркање е едноставен, но робустен дизајн кој овозможува да се исцеди MOPS и да се изгасне без дополнителни делови што не само што ги чува затворениците и персоналот безбеден, туку и го намалува абењето што обично се гледа на системите за движење на бран. Со четворицата 3 "тркачи, овие кофи се проследуваат околу правењето на чистење да работат побрзо и поефикасно. И затоа што нема метал, нема 'рѓа. Тоа е неверојатно издржливо и не е потребно собрание. Оригиналната корпа за носорог направена од групата Енско беше нагласена како револуционерен дизајн на корпи на кој му недостасуваат метални компоненти во системот за брчки или корпи. Наменети да ги исполнат безбедносните стандарди на повеќето професионалци за корекција, оваа корпа има и светла влажна под -графичка графика што предупредува на лизгави површини без да го попречува погледот на ентериерот . Дизајнирано со безбедност - Секој аспект на албино носорогот беше внимателно направен со безбедноста на чуварите, затворениците и другиот персонал во умот, транспарентен дизајн - целосно видете преку, така што службениците за корекција можат точно да видат што точно има во корпата за четки пред и потоа Лесна чистење - оваа корпа е изработена од многу лесни материјали, што го олеснува движењето додека чистењето и практично неуништувачката трајна конструкција - направена тешка со премија полиетиленска смола за да преземе влијанија без да се крши, секоја корпа е безусловно загарантирана од ЕМСКО за квалитетна доверлива марка - ЕМСКО има целосен залиха на квалитетни, пластични материјали со тешки.

Главните својства

Избор на купувачот

Инспиративен ѓердан од срцев преглед, направен со Сваровски од розов кутија цврст не'рѓосувачки челик 18

Без разлика дали вашиот син е во првата сезона или веќе risingвезда во подем, а 1 Active Wear ќе ја однесе својата

Орегон патки лиценцирани, колеџ опфаќа брендирани удобни комплети вклучуваат сè што ви треба за да укра

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Таа може да биде модерна, но сепак удобна со овој секојдневен мета Носете го за време на секоја сезона и �

Компјутерска биро Aukfa 47 "Домашна канцеларија со полици за складирање и складирање Табела за голема рабо

Резултат ладни стебла за пливање од без граници за следниот ден на плажа или сесија покрај базенот Овој

A1000 ја користи моделот Pro Stock од A2000 исто како и NOW употребата за одлични перформанси Вилсон A1000 12.5 "Фрнпич �

Секое лето Комплет за снабдување со агруми Содржи : 8 летни плочи за хартија од цитрус (9 "), 8 летни табличк

Pori Jewelers 925 Стерлинг сребрен високо полиран 030 Diamond Cut Rock Link Leck ѓердан 22 "925 DiamondCut Rock ѓердан : ѓердан метал : :

Таписерија е совршен начин да се украси кој било простор! Овие уметнички парчиња се токму она што ви тре�

Ова блескави Наредени Изрази Сребро Родиум Полиран Редење Прстен, изработени во 925 Стерлинг Сребро...

Комплет за склопување на потпора за суспензија ACDelco изгради репутација во автомобилската индустрија за

Уметник : Janeејн Мајсибјект : Типографија Стил : Куќа / Кантрипродукт Тип : Галеријаобвиткано платно умет�

Please wait...