0
clear
  • Правда Девојки со преголема маица и шорцеви за велосипеди, сет, 2-парчиња, големини XS-XLP
  • -20%
  • -20%
Правда Девојки со преголема маица и шорцеви за велосипеди, сет, 2-парчиња, големини XS-XLP

Правда Девојки со преголема маица и шорцеви за велосипеди, сет, 2-парчиња, големини XS-XLP

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

'Llе се чувствува прекрасен ден прекрасен со преголемиот дел од девојчињата на правдата, со сет на облека од шорцеви за велосипеди. Овој симпатичен сет има преголема мета со раменици на тренд и светло печатење на вратоврска. Со координативните шорцеви за велосипеди, овој забавен сет е совршен за додавање на малку поп возбуда во нејзината гардероба! Спарете го со нејзините славни додатоци за правда за летен изглед исто толку уникатно колку што е. Материјал : Топ : 60% памук/ 40% полиестер. Шорцеви : 57% памук/ 36% полиестер/ 7% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : преголема маица и координативни шорцеви за велосипеди. Врвни карактеристики : Преголемо вклопување; стил на пуловер; екипаж; кратки ракави со капка рамо; Враќањето на вратоврската печати со графичко лого однапред. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; удобна еластична лента за половината; печатени странични панели; Лого на левата нога. Правда преголема маица и кратка облека за велосипеди поставени за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис Ова е Симулациона Аквариумска Фабрика за декорација на резервоарот за риби Реалното моделирање г�

Прославете ги богатите традиции На Масонското Братство со овој совршен подарок за мажот во вашиот живо�

Девојки Хеланки Мали Девојчиња Панталони Еластични Еднобојни Хеланки Панталони Црна, Лматеријал : Паму

Викерман 4.5 'х 47" Камас Фрејзер Ела Вештачка Елка со 750 Топло Бели Нисконапонски 3ММ ЛЕД Светла и 1599 Пе / Пв�

Многу КУЛ машка келн беше лансирана од дизајнерската куќа НА ТОМИ бахама во 2006 година Носот зад овој мир

Цврста Машка Секојдневна Јакна Машка Зимска Геометриска Печатена Џебна Јакна Со Џеб Со Долги Ракави Џе�

Керамички Украс кој раса специфични пудлица уметнички дела Прославете Го Божиќ со Овој Божиќен Украс...

58" ПОЛОВИНАТА : 7578СМ / 29.01" ПОЛОВИНАТА : 7174СМ / 27.71" колк : 99102см / 38 Препорачуваме Со Ладна Вода Не Користете б

Каролини Богатства HMHE0007 PW1216 Англиски Сетер Од Мајкл Херинг Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12h x16 W, �

Стол, Водоотпорен, Перница, Замена На Седиштето СТАТУА НА ОТВОРЕНО : градинарските статуи изгледаат одл�

Големина : XXXXL Големина : 4 XГолеми САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 81100cm / 31.25 "Колк : 123см / 48...

Повод : Погоден За внатрешна или надворешна секојдневна облека, датум, одмор, плажа, одмор, дружење, ви да

Метални огради платформа и скали на резервоарот автомобил (8) О36 Закривени Делови За Брза Патека...

Овој стол за раце од средината на векот е одличен додаток на секој дом Одликувајќи се со силни линии и та

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точно

Please wait...