0
clear
  • В Компресор-Компресор Сезони Реман Одговара изберете: 2008-МИЦУБИШИ ЛАНСЕР, 2007 - МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР
  • -20%
  • -20%
В Компресор-Компресор Сезони Реман Одговара изберете: 2008-МИЦУБИШИ ЛАНСЕР, 2007 - МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР

В Компресор-Компресор Сезони Реман Одговара изберете: 2008-МИЦУБИШИ ЛАНСЕР, 2007 - МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР

DEN 2559.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сите преработени компресори се изградени со користење на најновата технологија на компресори достапна денес и со користење на строги процеси на преработка. Тестирано за бучава, вибрации, издржливост, вакуумско распаѓање и распаѓање на притисокот за да се обезбеди не протекување и подолг век На траење Содржи дихтунзи компатибилни Со R-12/R-134a, о-прстени или заптивки за правилно замена на производот Изграден Во сертифицирана производствена средина TS16949 за да се обезбеди постојан квалитет што ги исполнува или надминува спецификациите ЗА oe за вклопување, форма, функција И издржливост сите преработени компресори се изградени со употреба На најновата технологија на компресори достапна денес и со користење на строги процеси на преработка. Тестирано за бучава, вибрации, издржливост, вакуумско распаѓање и распаѓање на притисокот за да се обезбеди протекување и подолг век на траење. Содржи р-12/Р-134а компатибилни дихтунзи, о-прстени или заптивки за правилно заменување на производот. Одговара Изберете : 2008 МИЦУБИШИ ЛАНСЕР 2007 МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР 2009 МИЦУБИШИ ЛАНСЕР 4 Цил 2 Л 2008 МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР 6 Цил 3 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Главните својства

Избор на купувачот

Возрадениот по оној што го носеше Бел во модерниот филм на Дизни Класик Убавина и Beверот! Прекрасна злат

Nightstand FisherPrice е дизајнирана да се координира убаво со сите мебел за креветчиња и расадник Едноставните л�

Брзи четки за бела боја против црна форма во позадина за да се создадат две убави модни силуети...

Pori Jewelers создаваат сложени квалитетни парчиња со сложени вештини за занаетчиство што ќе се истакнат во в

Колку повеќе, толку подобро, нели? Преголемите комплети на платно со две парчиња помагаат да се пополни �

Американски дизајниран часовник за мажи во кварц Вранглер со јапонско движење со животна гаранција, ку�

Оваа перница е исполнета со рециклиран полиестер микрофибер Thummprintz Светли ленти Робин јајце во затворе�

Оваа лежерна цветна крунисана лама врамена wallидна уметност е врвен квалитет на giclee на архивска хартија

Прославете го и негувајте го овој важен момент во вашиот живот стилски со овој породил на Лиз Ланге над �

Рустикални кабелски памучни јамки се рачно залепено парче по парче за да се засили стилизирање на домот

Вашето класично копче надолу ја прекинува традицијата со овој еден од еден вид копчепредниот дел од без

Hella Pagid Висок јаглерод и целосно обложена Hella 355109172 Hella Pagid Висок јаглерод и целосно обложено вклопување �

Слатки сништа! Кул, шарени отпечатоци ја истакнуваат оваа симпатична, удобна наметка за спиење од Wonder Nati

Вашето дете ќе сака да го носи овој сет на органска облека со мала starвезда Комплетен изглед за вашето ма�

Please wait...