0
clear
  • Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Апстрактни Сиви Модерни Килими, 2 '3'
  • -20%
  • -20%
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Апстрактни Сиви Модерни Килими, 2 '3'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Апстрактни Сиви Модерни Килими, 2 '3'

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Главните својства

Избор на купувачот

Должина : 30см140см / 11.81 " 47.24 " (Прибл.) Материјал : НЕРЃОСУВАЧКИ Челик+СТОМАЧНИ МУСКУЛИ 100% сосема нов и висок

Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така Материјал : паму�

Сезона : Лето, есенска Табела : Големина : 18 Препорачана возраст : 06 Месеци Должина На Влошката : 11,5 см / 4,53"

Гекосо врвен квалитет на печатење на архивска хартија со висока резолуција од Dantell Professionly Rlamed и монтира�

Додадете ја искрата без граници панталони Телолизгање се вклопи спарено со широка силуета за нозе пома�

Купете Ја Секоја Големина Поединечно Сушете или пеглајте на ниска температура доколку е потребно Без р�

Jeanан Плут „Сезонски петел 4“ платно уметност Исто така, сакам да го мешам со различни текстури и инспир�

Додадете поп боја и привлечна шема на вашата декор за бања со подобри домови и градини извезена завеса з

Дизајниран со подебел и повисок дизајн за дополнителна издржливост и отпорност на удари, овој мијалник

Создадете шарена и зрачна вибрација со едноставно Daisy Original Pet Mat од нашата колекција Happy Hippy...

Artist : Chris Paschke Subject : Abstract Style : Modern & Contemporary Product Type : GalleryWrapped Canvas Art This ready to hang, gallerywrapped art piece features pastel strips of pastel

Please wait...