0
clear
  • Издржи Серија Модел НА42 42 Тркалезна Прилагодлива Висинска Маса, Махагони
  • -20%
  • -20%
Издржи Серија Модел НА42 42 Тркалезна Прилагодлива Висинска Маса, Махагони

Издржи Серија Модел НА42 42 Тркалезна Прилагодлива Висинска Маса, Махагони

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додадете стил, разноврсност и погодност во вашиот дом или работно место со Масата ЗА Прилагодување На Висината НА Серијата OFM. Дизајнот на чудак во индустриски стил додава уникатен, безвременски акцент на секој простор и го олеснува прилагодувањето на висината на тркалезната маса од 30" до 43" за да одговара на вашите потреби. Ламинатниот врв под висок притисок е достапен во различни завршетоци и големини. И ќе имате мир на умот знаејќи дека масата ќе се одржи благодарение на цврстиот челик, основниот печат со три нозе притиснат од еден челичен лим и обложен во прав во долготрајна завршница. Нозете вклучуваат најлонски лизгалки за израмнување за да обезбедат цврста површина и да ги заштитат вашите подови. Дијаметар на масата : 42". Основен дијаметар : 31.75". Овој модел ги исполнува или надминува индустриските стандарди за безбедност и издржливост и е поддржан од Ограничената Доживотна Гаранција НА ОФМ. OFM Издржи Серија Модел НА42 42" Тркалезна Прилагодлива Висина Маса, Махагони.

Главните својства

Избор на купувачот

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Спорт Ненаатолошки духовен изглед што одговара на побожен обожавател на Аризона Дијамандбакс со зграп�

Нафорите од јагода од Гоја се вкусна закуска во која можете да уживате во секое време Добро се спаруваат

Бидете подготвени за секоја грда забава со џемпери, собир за одмор или празничен настан со празникот на

Иконскиот стил е ваш со 501 оригиналните фармерки на Леви Класик што е синоним за лесен стил и сè тексас, о

Омилениот ovingубовен мечка, Вини Пох, се врати заедно со неговите пријатели Пиглет ееоре и Тигер на „Пчел

Прекрасен аранжман на цвеќиња во боја на корали го компромитира ова печатење на платно што нуди меки и с

Оригинална кожа Sassy велејќи нараквици со розова кутија направени со прецизни исечени кристали кристали

Автомобилскиот полнач и одржувач на автомобили „Ever Sertart Maxx 3 Amp 6 V / 12 V“ е флексибилно решение за практи�

Овој принт пристигнува подготвен да се дружи со сертификат за автентичност и потпис на уметникот од пре

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Додадете едноставна елеганција во вашата бања со класичната завеса за туширање на вафли од вафли од Dainty

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Тестирајте електрични кола со доверба користејќи го овој мултифункционален електричен тестер Направе�

Чувствувајте се удобно и самоуверено на теренот за голф и пошироко со оваа кошула за голф поло од Бен Хо�

Лаку трпезариско столче од современ стил добро се вклопува во забавни забави и прилики за семејно јадењ

Откријте го уникатниот и исклучителен вкус на Kinder Bueno Mini во оваа торба со чоколади со големина на залак О

Зачудувајте се со целото семејство во сетот со споени пижами со 2 парчиња на Дизни, кој ќе биде сигурен д�

Голема, плишана и удобна, нашата линија за потписи на кревети за џебови ги има сите! Креветите за џебови �

Не е потребна магија за да изгледате удобно и опуштеносамо овие џокери одобрени од Хари Потер пижами Од�

Класичниот фаворит се врати! Добијте ја светски познатата топка за чудо, топка од чоколадо исполнета со

Шорцевите од машката камо од Гајам е изработена од брзо суво ткаена ткаенина што е одлична за какво било

Секое дете има омилено ќебе или омилена играчка? Малку нешто што секогаш го чуваат со (или вклучени) зато

Овој резервоар е симпатичен и незгоден, но сепак едноставен за да може да се носи во кое било време од де�

Please wait...