0
clear
  • Prettyui Мешана Боја Миленичиња Флеш Бие Топка Играчка Мачка Куче Блескав Звук Бие Топка Пет Играчка Шилеста Топка
  • -20%
  • -20%
Prettyui Мешана Боја Миленичиња Флеш Бие Топка Играчка Мачка Куче Блескав Звук Бие Топка Пет Играчка Шилеста Топка

Prettyui Мешана Боја Миленичиња Флеш Бие Топка Играчка Мачка Куче Блескав Звук Бие Топка Пет Играчка Шилеста Топка

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спецификација : . Боја : Разнобојна (Случајна Боја). Материјал : пвц. Дијаметар : С : околу 5,5 см,М : околу 6,5 см, Л : околу 7,5 см. Тип На Играчки : Топки,Пискаат Играчки, Интерактивна Играчка. Карактеристики : Лесен За Употреба,Свети Во Темнина,Писклив,Лесен,Еластичен, Работи Со Батерија. Целна Публика : Куче, Мачка. Големина На Куче : С, М. Пол : Унисекс. Се Користи За : Секојдневна Употреба, Интерактивна Игра. Тип На Батерија : Батерија На Копчето. Се Вклучени Батерии : Точно. Потребни Се Батерии : Вистина. Големина Шема : . ГолеминаДијаметар. На-5.5 см/2.17". М6.5 см/2.56". Л-7.5 см/2.95". Спакувани вклучуваат : . 1 х играчка за миленичиња 1. Оваа пвц топка може да обезбеди часови забава за вашето куче/мачка, бидејќи може да издржи каснување од домашно милениче и има висока еластичност и функција што емитува светлина. 2. Оваа топка за миленичиња е дизајнирана да го ослободи чувството на досада кај вашето куче кога е сам дома. На овој начин, вашето девојче/момче може да најде што да прави кога излегува, а потоа да остане добро расположено кога ќе се вратат. 3. Лесната топка е погодна за патување со кученце/маче. Вградената батерија со копчиња може да донесе прекрасна силна светлина на вашето домашно милениче. 4. Оваа играчка за миленичиња ќе отскокне многу добро кога ќе го допре подот, па затоа е забавно да играте игри со домашни миленици дури и на мал простор. 5. Користете ја оваа играчка за миленичиња за да си играте со вашето куче. Уживајте во мирно време и подобрете ја врската помеѓу вас и вашето домашно милениче.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал : Полиестер Тип на ставка : роденденски лигавчиња За Миленичиња Материјал : Крпа Боја : Сина, Ро

Тип Обрасци : Цврсти Стил : Материјал : Полиестер, чипка Стил на градник : склекови Формат : 3 / 4...

Имаме целосен избор на додатоци за камиони со врвен квалитет, како Што се Вратоврски, Ремени, Макари И До

Рачно изработена Рамка За Слики Од Сино Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Докум�

Направете ја вашата облека за костими екстра посебна со Оваа Сребрена Луда Перика, бидете хит на вашата

ЗАКРИВЕНА ГЛАВА : мекиот заоблен врв може да избегне гребење на очите и кожата и може да се користи долго

Хибридна Оска Монтирани Вертикална / Хоризонтална Носителот Регистарска Табличка & Опашка Светлина Ов

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Вашето малечко ќе сака да виси наоколу во Овие Слатки Мрзливи Го Сакам Мојот Голем Вујко Со Зелени Лисја

блузи за жени облечени секојдневни маици капчиња блузи за жени врвови за култури за жени летна мода 2023 ж

Сезона : umn, Зима, Пролет Пол : Жени Јака : ревер Повод : Дневен, Секојдневен, Спорт Материјал : Памучен Поли�

20132018 Mitsubishi Outlander Спорт Заден Диск Кочница Ротор За Mitsubishi Outlander СПОРТСКИ SPORTNOTESPREMIUM Сопирачка Rotorpredfits Годи�

краток опис Не е достапен Материјал : Модерна Овча Волна, ќе уживате во врвното меко вклопување и голема

12v AC Dc Адаптер Замена За Модел : SDK0612 12vdc Префрлување Кабел За Напојување Кабел Висок квалитет на производ

Останете топло во текот на денот со Овој Сан Диего Падрес Курс Полн Патент Елек Од Антигва Елекот има дв�

Никогаш нема да најдете повеќе разноврсно решение за секојдневно носење отколку карго панталони Со дар

МерењеВе Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини На Сликата При Купување Материјал65% Памук 35% По�

Женски Двослоен Кадифе Круг Вратот Со Кадифен И Задебелени Дното Top Features : 1.It изработен е од материјали, �

Оваа платнена слика доловува живописен момент во времето : артилеричар среде битка Насликана во стилот

СТАПЧИЊАТА ЕВОСТИК како Турбо се лепило за фаќање со високи перформанси, брзо поставување кое ќе собере

80 " Должина : 92cm / 36.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европскат

Овој винил религиозен цитат е налепница со повеќе линии што гласи : "Бог не вети Мир без болка радост без

Машки Зимски Еднобоен Кардиган Со Долги Ракави Без Капаци Обични Врвови На Блузакарактеристики : израб�

[Лесен И Практичен Дизајн] овој дизајн на држачот за ткивни кутии е хуманизиран и стилски Автоматски ќе �

Please wait...