0
clear
  • Автомобил Вшмукување Чаша Монтирање Со Телефон Стегач Статив Адаптер
  • -20%
  • -20%
Автомобил Вшмукување Чаша Монтирање Со Телефон Стегач Статив Адаптер

Автомобил Вшмукување Чаша Монтирање Со Телефон Стегач Статив Адаптер

DEN 239.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики 1. Изработен од висококвалитетен абс материјал, издржлив и корисен. 2. Може да се адсорбира секоја мазна површина, заклучување на притисокот вшмукување чаша воздушна поддршка, поцврсто вшмукување. 3. Монтажата за вшмукување е дизајнирана за брз, безбеден начин за монтирање на вашата акциона камера на саканата област! 4. Прилагодлива глава, вертикална ротација од 360 степени, за задоволување на потребите на различни агли. 5. Компатибилен Со Go Pro Ant Coyote DJI и други камери за движење. 6. Опсег на стегач за мобилни телефони : 4-6 инчен мобилен телефон може да се примени 7. Безбедно прикачува куќиште на камерата на телото на возилото, прозорецот, резервоарот за гориво, чамците, кајакот. Совршен за моторни спортови.Пакет Список1. Држач за вшмукување чаша х 1 2. Телефонски држач х 1 3. Адаптер х 1 4. Долго завртка x 1 Пулуз Автомобил Вшмукување Чаша Монтирање Со Телефон Стегач / Завртка / Статив Адаптер.

Главните својства

Избор на купувачот

Чувајте го вашето малечко топло и стилски оваа сезона со розови платини девојки класичен рипстоп пуфер

❀Ви Посакуваме Среќен Шопинг, Искрено! : Средна Биста : 100см / 39 : ХХГолема Биста : 112см / 44.94" Ракав : 62см / 24.80

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Одличната брануваа има кошаркарски обрач, што ви носи дополнителна забава 6 големи нозе во форма на W со 1

Направете работи различни оваа сезона на пливање со скицата цветен фустан за пливање од Никол Милер Апс

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс маица за вратот На е�

Оваа избледена слава на момчињата „Шерпа“, „Руно Худи“ е дефинитивно квалитетна ставка за вашето мал�

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип_1 : Розова Турмалинестоун Тип_2 : Дијамантстон Боја_1 : Пинкстоу�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Рок, еден од најстрашните филмови со графичката маица на џиперите на Creepers Мора да се има за секој хорор ф

Кога денот на играта се тркала наоколу, земете неколку закуски и вашето омилено пиво, а потоа навивајте �

Големина : Одговара На 10,2 х 15,2 см (4 х 6 инчи) Слики.Вистинската големина на Рамката (завршена големина) е 18

Опкружете го вашиот сет за јадење со разумен седење што носи удобност и стил на начинот на кој јадете, та

Добијте сигурност и убав изглед со овој бенд Black Web Се одликува со стилски дизајн за да го надополни ваши�

Panasonic успеа да развие турбо одмрзнување, што ви овозможува да ја одмрзнете храната дури и побрзо од прет�

Симпатичните, симпатични отпечатоци го потенцираат овој двопарчен сон за вашето бебе или девојче за де�

Оваа оригинална животна уметност од дрво од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи

Разновидна обувка за секоја пригода Овие Georgeорџ Чукас одговараат на повикот со убав, секојдневен стил и

Сложена дизајн инспириран од Моракан е лајзер исечен од челик за да го создаде овој зачудувачки фенер...

Please wait...