0
clear
  • Летај Сунтон Пчела Силиконски Сапун МУВЛА САМ Рачно Изработени Занает 3Д Изработка На Торта Мувла За Домашна Кујна
  • -20%
  • -20%
Летај Сунтон Пчела Силиконски Сапун МУВЛА САМ Рачно Изработени Занает 3Д Изработка На Торта Мувла За Домашна Кујна

Летај Сунтон Пчела Силиконски Сапун МУВЛА САМ Рачно Изработени Занает 3Д Изработка На Торта Мувла За Домашна Кујна

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : . Еднократно, нелепливо. Печка / микробранова печка / замрзнувач / машина за миење садови безбедно. Лесен за употреба и чистење. Еко-пријателски силиконски материјал, нетоксичен ред безбеден. Може лесно да се чува во мал простор за да се заштеди вашиот вреден кујнски простор. Погоден за правење торта, сапун итн. Известување : . Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект. Поради различни серии за производство, може да има малку отстапување за предметите. Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење. Спецификација : . Тип : Силиконски калапи. Форма : Овална. Материјал : Силикон. Боја : Случајно. Големина : околу 7,68 х 8,46 х 1,18 инчи(19,5 см х 21,5 см х 3 см). Температурен Опсег : -40 до +446 степени целзиусови(-40 до +230 степени целзиусови). Апликација : самостојно правење сапун, изработка на занаети. Еднократно, нелепливо. Печка / микробранова печка / замрзнувач / машина за миење садови безбедно. Лесен за употреба и чистење. Еко-пријателски силиконски материјал, нетоксичен ред безбеден. Може лесно да се чува во мал простор за да се заштеди вашиот вреден кујнски простор.

Главните својства

Избор на купувачот

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

IBM XD10 M930 е оригинален оригинален дел за замена за специфични ПРОЕКТОРИ НА IBM Внатре има Оригинална Ориги�

Овој Пешкир Hoffmaster® LenLime® Flat Packs ® Е одличен за употреба за гостите Има 1 / 6 пати и доаѓа во големина 12" х 17".М

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

50 ПАРЧИЊА Детска Спална Соба Флуоресцентен Сјај Во Ѕидните Налепници На Темните Ѕвезди карактеристика

Џенифер Голдбергер претставува прекрасно 12х12 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов

Дизајн Машки Есенски Зимски Удобни Дуксери Сет За Дневна Облека, Секојдневни Џебови За Дуксери Со Качу�

Мал Неонблонд Плик Лак Ѓердан Со Дрвена буква што е отпечатено со уникатно печатење Должината на ѓердан

Една Резервна Замена Одговара На КуќиштетоОдговара На Меѓународниот / Одговара На Собранието На Засил

Овој регулатор на прозорецот за замена е прецизно дизајниран и опширно тестиран за да одговара на точно

Опис : * Сосема нов и квалитетен* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален* Два с

Кога деновите се долги и жешки, високата чаша ладен чај е најзадоволувачкото освежување Нашите свежи то

Уметник : Барбара Потсмева Предмет : Цветен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткан�

Хидратантната Магла бонди е моќен витамински тонер за зајакнување на кожата кој ја штити кожата од секо

Пирели П Нула 285 / 40ЗР22 (110Ј) Xloverview Пирели P нула е гума со ултра високи перформанси која е изградена за упо�

С М Л ХЛ 2ХЛ Ширина, во 19.69 20.67 21.65 22.64 23.62 Должина, во 32.28 33.07 33.86 34.65 35.43 Студените денови не мора повеќе да б�

Инстант ПоракаТетка Животот Е Најдобриот ЖивотЖенски Тркач Резервоарот ТопИнстант Порака е онлајн спе

Додадете суптилен, но сепак уникатен допир на вашиот следен проект за изработка Со Овие Жарден Домашни �

Иновативното инженерство, технологијата на производство и контролата на квалитетот гарантираат Дека р

Покрај тоа, далечинскиот управувач, контролата на апликацијата за телефон и сончевата енергија се на ва

Please wait...