0
clear
  • Торта Шеф Countertop Додатоци Beechwood Рецепт Кутија
  • -20%
  • -20%
Торта Шеф Countertop Додатоци Beechwood Рецепт Кутија

Торта Шеф Countertop Додатоци Beechwood Рецепт Кутија

DEN 351.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Покажете дека сте одговорни во кујната Со практичната Кутија За Рецепти На Шефот На Тортата. Додатоците За Масата На Шефот на тортата го прават печењето попријатно, а оваа кутија за рецепти од буково дрво е кул парче во гроздобер стил со одличен изглед и корисност и за почетниците и за искусните пекари. Оваа гроздобер кутија за рецепти има помала рамка од буково дрво што безбедно ги потпира картичките со рецепти на капакот за лесно повикување додека печете. Одликувајќи се со забава" Мојата Кујна, Моите Правила " дизајн на предната страна, кутијата со рецепти доаѓа со осум претходно печатени разделувачи, четири претходно печатени рецепти и 25 празни картички со рецепти за пекарите да можат да ги снимаат своите омилени ценети рецепти за декадентна чоколадна торта, вкусна пита со јаболка и многу повеќе. И тоа е совршено место за чување негувани рецепти добиени од семејството и пријателите. Кутијата за рецепти и картички од буково дрво изгледа идеално седејќи на работните површини и прави прекрасен подарок за пекарите од сите нивоа. Торта Шефот Countertop Додатоци Буково Дрво Рецепт Кутија : Изработени од трајни буково дрво. Гроздобер рецепт кутија доаѓа со 8 претходно печатени разделувачи, 4 претходно печатени рецепти и 25 празни картички. Отстранлив држач за картички држи картички за рецепти и се прикачува на врвот на кутијата. Торта Шефот Countertop Додатоци Дрво Рецепт Кутија има забава" Мојата Кујна, Моите Правила " дизајн. Гаранција за обезбедување квалитет.

Главните својства

Избор на купувачот

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили Панталони Saver Custom Fit 4 PC Mat Mat Set

Направете изјава за гламур со овие прекрасни обетки со обрач Обликувани од 14 каратно жолто злато, овие о

Navatlas NO300 " Над Главата " Слушалките За Домофон доаѓаат со ушни влошки за поништување бучава, Звучници Со Г

Сладок сет Wonder Nation го има ансамблот на вашето бебе девојче комплетен и подготвен да оди со оваа облека о�

Органски сив дијамантски памучен памучен покрив со сив дијаманти, 18 "x 18 " : Дизајниран со рамнотежа на сл�

14к Бело Злато Гранат Приврзок Сјаен Пресек 4.00 Карати Избрани Камења : Природен Гранат, Сјаен Крој, 10х8мм,

KMCXD Тркала KMC XD СЕРИЈА 20x10 778 ЧУДОВИШТЕ МАТ ЦРНА 5 X135 / 5.5 bp 5.03 b / s 12 офсет KMCXD Тркала XD77821097712 N XDWXD77821097712 N KMC XD СЕ

Необична верзија на честопочетниот кардиган, ова нема граници на јуниорите кои се карани со кардиган на

Лего Војна На Ѕвездите Комплетот Тетратки ЗА БОРЕЦ Е задолжителен за лего обожаватели од сите возрасти.

ПОЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ Со дупчиња со завртки (каде што е применливо) за лесна инсталација, заптивката с�

Уметник : Едвард Hoppersubject : People Style : Typal Prodall Product : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уме�

Изработени од 100% 110 гсм 1800 серија микрофибер ткаенина, Уникатните Футроли За Перници за Тело нудат не са�

Денимските шорцеви на Тера и Скај имаат скриена табла за слабеење што создава помазна вклопување...

Овој Луксузен Костим За Војна на Ѕвездите На Дарт Маул за Деца се базира на начинот на кој изгледа овој л

Овој Тренд Меѓународен Дизни Малиот Ѕиден Постер Стилизиран Во Сирена Arел е дизајниран со висококвали�

Trap Smignal Golf Cartoon Sports Sports Sports Design Супер преголема истегната платна wallидна уметност од Гери Патерсон Дома ук

Подобрете ја функционалноста НА Мијалникот НА Вашата Работна Станица КРАУС со табла за сечење дизајнир

Ограничената колекција премногу испорачува шармантни и симпатични облеки за секој ден гардероба на ва�

Двапати убаво! Pебните маици од Wonder Nation се уште подобри затоа што таа добива две! Обични, удобни и подготв

Опуштените фармерки со 5 везди на Вранглер сега доаѓаат во ажуриран тексас со навестување на стрии...

Оваа станица за менување седи на врвот на комодата и одговара на повеќето влошки за менување...

Фустанот за лизгање на слободното склопување е стил на топло време во најдобар случај со супер светло ч�

Сидро Хокинг 6 Парче Печење 'И Земете Сет, Машина За Миење Садови Безбедно, Микробранова Печка Безбедно, �

Исклучителен Квалитет И Извонредна Издржливост комплетен сет на мастило за избрани компатибилни пиксм

Брзо, лесно и забавно за правење! Само користете Го Иглата Дијамант Доц за да земете точка и ставете ја н�

Димензија на Poduct : 22.05 "x 20.08 " x30.935.63 "H Големина на пакување : 25.59 "*13.78 "*22.44 " N.W : 6.5kgs G.W : 8.6kgs Максимална тежина �

Вашето бебе ќе го сака нашиот 100% органски памучен сон n игра Супер мека, супер симпатична! Малиот органск

Овој памучен модел е СОСЕМА НОВ и има толку многу намени Оваа 100% памучна ткаенина NCAA е совршена за ватир�

Please wait...