0
clear
  • Детски Микрофибер Рокер Стол И Потпирач За Нозе Во Црвено
  • -20%
  • -20%
Детски Микрофибер Рокер Стол И Потпирач За Нозе Во Црвено

Детски Микрофибер Рокер Стол И Потпирач За Нозе Во Црвено

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Детски Црвен Микрофибер Рокерски Стол и Потпирачи за Нозе Сега ќе уживаат во мебелот дизајниран специјално за нивната големина! Овој шармантен комплет сигурно ќе стане омилен стол на вашето дете. Рокерската база ќе им овозможи на децата нежно да лулаат додека гледаат ТЕЛЕВИЗИЈА или ја читаат својата омилена книга. Овој пренослив стол е одличен за седење во секоја просторија. Тапацирот со микрофибер обезбедува лесно чистење и ќе се држи против вашето активно дете. Детско Седење За седење Пренослив Дизајн Столче И Подножје Поставен Тапацир Од Микрофибер Ca117 Огноотпорна Пена Црна Долна Прашина Основна Столица За Подножје Големина : 13"W x 13"d x 7" H88 lb. Ограничување на тежината Наменета употреба За Деца На Возраст Од 3-7 Години - Склопена Висина На Производот : 21,5 - Големина На Грбот : 22"W x 14,75"H - Големина На Седиштето : 12,25"W x 13,50"D-Висина На Раката Од Подот : 14,50"H - Висина На Раката Од Седиштето : 6,50"H-склопена должина на производот : 15,5 - Боја : Црвено-Материјал : Пена, Микрофибер, Пластика, Ширина На Производ Составен од дрво : 23,75 - Висина На Седиштето : 8,50"Ж Вклучува Стол и Потпирач за Нозе. Наменета употреба за деца на возраст од 3-7 години. Пренослив дизајн. Ка117 огноотпорна пена. Деца дневна седење. Црна дното прашина покритие. Гаранција : Две години на делови. Не е потребно собрание. Капацитет на тежина : 88 килограми. Висина на раката од подот : 14.5 инчи. Висина на раката од седиштето : 6.5 во. Седиште : 12.25 во. В х 13.5 во. Д х 8.5 во. H. Подножјето : 13 во. Диа. х 7 во. Х. 23.75 во. В х 15.5 во. Д х 21.5 во. Н (20 фунти.).

Главните својства

Избор на купувачот

Картер Ми Везе Среќен Роденден Боди На Бебе Момче и Девојче Преклопување на рамената за лесно над глава�

Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Сезона : Fall Зима

10цифрениот десктоп калкулатор е направен од рециклирани материјали На канонски копири, а горните и дол�

Прилики : клиновите сандали може да се користат во секоја случајна пригода, шопинг, работа, плажа, одмор,

Цветни Бохо Шик Акварел Ботаничка Расадник Женска Перница Шам од Лажица Со прирабничка перница шамс се

Коктел Заведување Сина За Жени Од Антонио Бандерас Е Цветен Овошен мирис за жени Ова е нов мирис Коктел �

●Нега На Облека Се Препорачува Со Ладна Вода / Не Избелувајте / Закачувајте Или Исушете Ја Линијата.35"

Њујорк Фабрика Велосипед Бебе Маичка Минхен Вело Колекција Официјален Њујорк Фабрика Производ Вело Ко

t Warm Reminder : Can use "Ctrl" + "F" easily to find your modelstt1 Compatible with JVC battery and charger models : tt BNVF808 BNVF808 Ut BNVF815 BNVF815 Ut BNVF915 BNVF915 Ut BNVF823 BNVF

Бебе Девојка Лето Облека, Краток Ракав Лак Пред Ромпер Тул Фустан Со Лента За Глава Во Собата 2 парчиња О�

Големина : 36Б / Ц / Д Под Биста : 7882см / 30,7132,28" Големина : 38Б / Ц / Д Под Биста : 8387см / 32,6834,25" Големина : 40Б / Ц / Д П

Пела претставува зачудувачко Златно Украсено Дрво 20х20 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матирање, н�

Додадете безвременски изглед со оваа нараквица со синџир од златно јаже од 14 карати Блескајќи со завршн

Please wait...