0
clear
  • Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Персиски Жолт Традиционален Простор Килими, 3 ' Плоштад
  • -20%
  • -20%
Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Персиски Жолт Традиционален Простор Килими, 3 ' Плоштад

Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Персиски Жолт Традиционален Простор Килими, 3 ' Плоштад

DEN 1436.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем сообраќај. Тие се лесни за чистење, убави и издржливи, што ги прави паметна инвестиција за секој дом. Кога ќе се појават истури или неред, едноставно фрлете го килимот во машината за перење и поставете го рамно да се исуши за свеж, чист изглед. Овие килими се исто така отпорни на истурање, отпорни на дамки и се перат во машина, така што ќе можете да уживате во нив без да се грижите за скапите такси за чистење или непријатните мириси. Ние нудиме различни форми и големини за да одговараат на секој простор во вашиот дом, и секој од нив има прекрасен дизајн кој сигурно ќе го надополни вашиот декор. Шенил-Полиестерски Куп; Нелизгачка Подлога, Се Појави Моќност; Висина На Купот : 0,08 инчи. Машина За Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Истури Отвратителен-истури како кафе и вино исчистете се со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Главните својства

Избор на купувачот

Почетна Компоненти Замена D7824706 Q Фрижидер Мраз Производител За Амана ART2527 AW (PART2527 AW0)ве Молиме запомнете :

Првото Божиќно Елфско Момче на бебето Со Бонбони Трска Бебешка Лигавче, совршен 1Ви божиќен подарок за п

Женска Поддршка За Безжичен Градник Безжичен Градник Без Градници За Долна Жица Удобна Жичана Бралета �

Incipio STOWAWAYзаден капак За Клучни Карактеристики И Придобивки на Мобилниот телефон : Кообликуван хибриден

Комбинацијата на материјалот има добра отпорност на абење и еластичност.Повикување на детални податоц�

Добредојдовте во нашата продавница За Воздухоплови!!! ♥ Вредноста на времето не лежи на тоа колку имате,

Знаеме дека е предизвик да се најдат уметнички дела уникатни како и вие, па затоа го пребаравме светот з�

Соимои Овошје Печатени Модални Сатенски Ткаенини Нега за перење : средно перење во машина, Топло железо,

Прифатлива и модерна, Сејди го одразува сегашниот тренд на мешање на современиот стил со навестување на

Модерните карактеристики на оваа када и славина за туширање создаваат смел и напнат дизајн во вашата ба

Сезони : пролет, лето и aut Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс Пол : Женски Повод : запознавање, слободно вре

Трансформирајте ја вашата дневна соба со прекрасниот ретро глам На Тафтуваната Фотелја Со Кадифена Изв

Класични и брилијантни, овие прекрасни обетки од жолто злато од 14 карати ќе додадат малку сјај на вашиот

Ве молиме погледнете ги деталите за големината пред да купите, совршени за фотографирање на отворено за

Please wait...