0
clear
  • Женски Блок Во Боја Блесок Фармерки Средно Перење
  • -20%
  • -20%
Женски Блок Во Боја Блесок Фармерки Средно Перење

Женски Блок Во Боја Блесок Фармерки Средно Перење

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сите очи ќе бидат вперени во вас кога ќе ги носите овие фармерки! Шармантните одблесок нозе комплетни со уметничко блокирање на боите ги прават овие врвни додатоци во вашата колекција тексас.Тип на шема : блок Во Боја, двобоен стил : Шик, улични карактеристики : Должина На Џеб : Долг Материјал : 93% памук, 5% полиестер, 2% истегнување на спандекс : умерени упатства за нега на истегнување : ладно миење Во Машина. Падне сува ниска.Моделот носи големина 5/26.Мерења на производот : 1/24 : колк 31 инчи, пораст 10,5 инчи, вметнување 32 инчи, половината 21 ин3/25 : колк 32 инчи, пораст 10,5 инчи, вметнување 32 инчи, половината 22 инчи 5/26 : колк 33 инчи, пораст 11 инчи, вметнување 32 инчи, половината 23 инчи, половината 23 инчи 7/27 : колкот 34 инчи, кренете 11 инчи, вметнете 32 инчи, половината 24 ин9/28 : колк 35 во, пораст 11.5 во, inseam 32 во, половината 26 во11/29 : колк 36 во, пораст 11.5 во, inseam 32 во, половината 27 во13/30 : колк 37 во, пораст 11.5 во, inseam 32 во, половината 28 во15/31 : колк 38 во, пораст 12 во, inseam 32 во, половината 30 in1x : колк 40 во, пораст 12.5 во, inseam 32 во, половината 31 in2x : колк 42 во, пораст 13 во, inseam 32 во, половината 32 in3x : колк 44 во, пораст 14 во, inseam 32 во, половината 33 во боја блок. Одблесокот нога. Џебови. Умерено истегнување.

Главните својства

Избор на купувачот

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Со асортиман на големин

Прославете ги празниците кошмар пред Божиќниот стил! UberFun Scompuit нема никој друг освен Jackек Скелингтон ка�

Постигнете до височините на спортски стил и удобност со Summits Summits Summits Скоро едно парче мека мазна рамна �

Фигуративен Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува бесмислена презентација на го�

Држачот за фен за коса преку интердзион Класико има финиш на сатен никел за елегантен стил Со својот диз

Балетските станови на yуди од Колекцијата Journee се лесен и класичен избор за секоја облека Тие се каракте�

Одете на глам со овие сјајни обетки на обрачот! Овие прекрасни обрачи се изработени со рачно изработени

Контејнер за стакло со храна со елро Дураглас со 4 парчиња, поставен со затемнети пластични капаци, ви да

Мерки 162x38x75cm / 64''x 15'''x 30 '' (LXWXH), 2) изработени од 100% полиетилен полиетилен цврсто носење рачка за транспор�

Цветна ширина на ширина од ширина со два тона, пумпа за носење фустан за свадба, матурска или вечера...

Преголема големина за да се обезбеди поголема покриеност, овој прекрасен дом е направен од природен кок

Персонализирајте го нашиот елегантен златен позлатен сребрен сребрен двоиницијален круг на кругот со �

Мебелот на Америка Хансел Плејхаус Твин Метал кревет кревет е како да имате своја сопствена куќа во ваш�

Поставете го со долгиот ракав со долги ракави на Расел Ова совршено преодно парче ве одржува ладно и сув

Please wait...