0
clear
  • Зелена и бела дамаск - големи печати стилски цветни модерен современ хавајски стил задебелен модел Оз Спортско Шише Со Вода сб-151464-1
  • -20%
  • -20%
Зелена и бела дамаск - големи печати стилски цветни модерен современ хавајски стил задебелен модел Оз Спортско Шише Со Вода сб-151464-1

Зелена и бела дамаск - големи печати стилски цветни модерен современ хавајски стил задебелен модел Оз Спортско Шише Со Вода

DEN 302.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Зелена и бела дамаск-голем печатен стилски цветен модерен современ хавајски стил задебелен модел е еколошки начин да го носите вашиот омилен пијалок на училиште, на работа или каде и да одите. Ова шише со вода од нерѓосувачки челик 21оз се одликува со превртлив излив со отстранлива слама. Слика со висок сјај отпечатена директно на бела сјајна надворешна површина. Слика од двете страни. Бојата нема да работи или да исчезне со употреба. Препорачано миење раце. Изработени од нерѓосувачки челик. Капацитет : 21оз. 2 пресврт на капи - 1 лесен проток пиење излив и 1 стандардна капа. Вклучен е и карабинерски клип. Прилагодена печатена слика со висок сјај сублимирана директно на бела сјајна надворешна површина. Одговара на повеќето држачи за чаши. Не е наменет за миење садови или употреба во микробранова печка.

Главните својства

Избор на купувачот

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Гладијатор, верзија на Invictе свеж и енергичен мирис за мажи што мешаат светли агруми со миризливи шуми Ов

Уметник : Курт Шаферсјубјект : Пејзажапестит : Bohemian Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова е по�

Долги ракави и исмејувачки врат елегантно контраст со пократката должина и силуетата за гушкање на тел�

Автомобилскиот полнач и одржувач на автомобили „Ever Sertart Maxx 3 Amp 6 V / 12 V“ е флексибилно решение за практи�

Чувајте ја вашата стапица на инсекти на Dynatrap, кој работи со врвен капацитет со Dynatrap 6Watt UV светилки...

Класичниот фаворит се врати! Добијте ја светски познатата топка за чудо, топка од чоколадо исполнета со

Шорцевите од машката камо од Гајам е изработена од брзо суво ткаена ткаенина што е одлична за какво било

Лаку трпезариско столче од современ стил добро се вклопува во забавни забави и прилики за семејно јадењ

Иконскиот стил е ваш со 501 оригиналните фармерки на Леви Класик што е синоним за лесен стил и сè тексас, о

Оваа прекрасна нова панел за завеси за затемнување од Османсон се направени со врвни материјали за квал

Чувствувајте се удобно и самоуверено на теренот за голф и пошироко со оваа кошула за голф поло од Бен Хо�

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална wallидна уметност во црн к�

Евоцирај зимска земја на чудата овој празник со оваа вештачка елка на Западна Вирџинија Комплетно без о

Деликатното цветно везење му дава елегантен допир на страшната гаќичка на Софија Вергара Спарете го со

Прецизните дупки за вежба овозможуваат максимално ладење на роторот Роторите се фрлаат со употреба на �

Овој принт пристигнува подготвен да се дружи со сертификат за автентичност и потпис на уметникот од пре

Заптивка за заптивки на тркалото SKF заптивка на тркалото се вклопуваат : 19922000 Chevrolet GMT400 19941999 Dodge RAM мемори�

Од спалната соба до дневната соба, па дури и канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прав�

Оригинална кожа Sassy велејќи нараквици со розова кутија направени со прецизни исечени кристали кристали

Нафорите од јагода од Гоја се вкусна закуска во која можете да уживате во секое време...

Создадете тропски рај во вашиот дом со E од страна на Дизајн Палм Бич овали и ленти розови геометриски де

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Достапна елеганција во најдобар случај, нашата колекција на Хамлет парува софистицирање со традициона�

Чувствувајќи се жлебови . и пријатно со качулка за вратоврска на ванила Starвезда Поставата на Faux Sherpa дода

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Воодушевете се гости и минувачи со надувување на Airblown®! Овој шармантен надувување прави прекрасен дода�

Please wait...