0
clear
  • Соимои Креп Свила Ткаенина Лисја И Божур Цветни Печати Шиење Ткаенина Двор Широк
  • -20%
  • -20%
Соимои Креп Свила Ткаенина Лисја И Божур Цветни Печати Шиење Ткаенина Двор Широк

Соимои Креп Свила Ткаенина Лисја И Божур Цветни Печати Шиење Ткаенина Двор Широк

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

● Свилена Ткаенина Од Креп Во Цветен Принт. ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку., а може да се користи и како ткаенина за тапацир за други украсни предмети со својот живописен ефект на боење.Еко-пријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна. Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи. ● Материјал : Креп Свила ГСМ : 80. ✤ Материјал : Креп Свила. ✤ Ткаат : Обичен. Употреба : Свилената Ткаенина Од Креп Е Широко Користена во Текстилната И Облеката За Дизајнирање Фустани Блузи Врвови Туники Сари и друга женска облека. ✤ Материјал : 60% Креп 40%Свила.

Главните својства

Избор на купувачот

Содржина на пакетот : 1 х Летна Облека (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 Ве молиме дозволете 13см се

20082014 LXLX570 : OEM # 812100 D042 FITS : 2008 2014 LX570 Основен Модел 5.7 L V8 ГАСЕН SUV 4Врата Автоматски AWD 112.2 Меѓуоскино Растоја�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Женски Широк Нога Јога Салата Шорцеви Висок Половината Еднобојни Повик Тече Шорцеви.Предложете 12 голем

Најдобри Постери Арнолд Шварценегер Постер Метален Принт 12х16 Голем Уметнички Принт На Метал 12х16 Боја К�

Големина : S Под Биста : 92cm / 36.22" Должина : 17cm / 6.69" Големина : M Под Биста : 96cm / 37.80" Должина : 18cm / 7.09" Големина : L

Пикадинис Жени Крстосница Отворени Пети Топли Влечки Мемориска Пена Мека Руно Кадифен Куќа Влечки Затв

Материјал : Пластика Дијаметар : 2,9 см / 1,14", 3,4 см / 1,33", 6,7 см / 2,63", 8 см / 3,14" Торта Алатки Тип : Калапи Коли

Помпеја 3Фин Накит рачно изработен Од Помпеја 3 во нашата фабрика ВО САД Помпеја 3 го претставува најдобр

Додадете стил и персонализација во уметничката колекција со еден од нашите висококвалитетни улични зн�

Бебе Боди добредојде дома Тато, Ти си Мојот Херој Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен �

Холивудската Архива на Фотографии претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 11х14 Врамено со Двоен Ѕид�

Автентични Pelemetees qrand Тајно Го Мразам Бојата Отпечатена во САД на најдобрата, најмека маичка кошула дост�

Вратете ја класичната слика На супер Сајан Гоку за да пренесете повеќе среќа!Така, можете да го прифатит

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : вратот на екипажот Обрасци : Печатени...

Бебе Патики Деца Кат Чорапи Бебе Дете Чевли Чорапи Момчиња И Девојки Не Се Лизга Мека Мало Дете Големина

Така, За да ја смириesетиката, Коков ги создаде Своите Вистински Тенки Светла За Слики : уметнички дизајн�

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" Должина : 65cm / 25.59" Големина : M Биста : 94cm / 37.01" Должина : 66cm / 25.98" Големина : L Биста

Женски Синџир Елек Лето Лабава Повик Пеперутка Печати Секси Уникатен Vвратот Blouse Features : 1.It изработен е о�

Please wait...