0
clear
  • Редење Стерлинг Сребро 0. Цтв Аметист Годишнина Жени Прстен
  • -20%
  • -20%
Редење Стерлинг Сребро 0. Цтв Аметист Годишнина Жени Прстен

Редење Стерлинг Сребро 0. Цтв Аметист Годишнина Жени Прстен

DEN 619.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние користиме природни скапоцени камења; може да очекувате мала варијација во секое сечење и кабохони. Фотографијата може да варира малку од вистинскиот скапоцен камен, но може да бидете сигурни за квалитетот.Сите производи се испорачуваат во елегантна кутија за подароци, од кул модерна до класична гроздобер, нуди висококвалитетен Прифатлив сребрен или Златен накит за жени и мажи, удобен за секојдневно носење и за сите прилики. МУНИ е дефинатор за убавина и изложувач кој инвестира Во убав Накит изработен Од Злато и Сребро, Скапоцен Камен, Бисер, Дијаманти. Детали за скапоцен камен : Главен Камен 3х3 ММ Тркалезна Форма Аметист . Вкупната Тежина На Карат е 0,1 Ctw. Метален Врвен квалитетен прстен изработен Во Цврсто Сребро 925 Со печат 925. МУНИ сосема нов, неискористен и неносен накит. Прстен е достапен Во Сад Големина 5 до 12. Целиот наш накит доаѓа во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Нашето пакување се движи од прекрасни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кутии за завршна обработка од дрво со прекрасна торбичка. СОВРШЕН ПОДАРОК : овој прекрасен накит би бил совршен подарок за тој посебен некој во вашиот живот. Одлични подароци за ќерки, подароци за жени, подароци за мама, подароци за сопруга, подароци за тетка, подароци за најдобар пријател, подароци за Љубов итн. Идеални Подароци За Роденден, Подароци За Годишнина, Божиќни Подароци, Подароци За Дипломирање, Подароци За Денот На Мајката, Подароци За Денот на Вљубените итн, или исто како изненадување да го потсетите тој посебен колку се грижите!.

Главните својства

Избор на купувачот

Голема вредност големина топка, оекоТекс сертифициран предиво во средна тежина Одлично за проекти за б�

Останете ладни и суви дури и во лепливи ситуации или ситуации под висок притисок кога ги носите Овие Џеб

Рамката за сите временски услови е наменета за употреба во текот на целата година, за долговечност, треб

KMC Тркалата немилосрдно ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот со иновации и стил...

Овие Трендови Меѓународни Девојки Го Водат Светот! Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, ра�

Кабриолетското Креветче Виндхавен е прекрасно изработено креветче со голема димензија што ќе биде цен�

Овие Трендови Меѓународни Супер Марио Брос Постер За Клучни Уметнички Ѕидови На Кралството На Печурки �

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : СагаТрилогија Бран Ѕид Постер е дизајниран со висок квали

Двојно зголемете го вашиот тексас со двопакет Високи Слаби Фармерки Без Граници Класичен тенок стил со

Мириси Насекаде се. задржување во воздухот или произлегување во најнезгодните времиња Заборавете да ги

Патоказ 8700 Модел Бр : 2424.0081 УПЦ : 758306313118 Марка : Родмастер Земја на Потекло : Сад Патоказот 8700 Невидлив Соп�

7,2 мл / ид▓, 30 / 1кс ткаенина за лице 100% Чешлана Памучна Маст со обоена за да одговара на нацртана за да одг�

Dell Ракав (И) Одговара На Inspiron 11 "(Танго Црвено) Dell Торбичка За Носење (Ракав) за 11" Тетратка, Танго Црвено К�

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со �

МатеријалПластична Големина8 3 / 4 Инчи ЧСе Одликува Со Капак Со ПревртувањеИма Приказна за Играчки 4 и Пр

ОТОЛКУ УБАВОСатинскиот цветен принт комбинира женски изглед со извонредна поддршка...

Стандардна Сопирачка Барабан Сопирачка Тапан Одговара Изберете : 20042007, 2009, 20112012 ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО 2004,20062

Реверзибилната Полица За Отворени Полици Фурино 5 Е елегантна и едноставна опција за складирање во секо

Бустер Иглички .170 ПРОЕКТ Одговара НА QFX(R) и 4500 стил карбураторискарбуратор Вентури Засилувач4500 Засилув�

Правилно функционирачките лисни пружини ја држат тежината и носивоста на возилото или приколката и се �

Поддржана Од Гаранцијата За Делови За Сервисирање На Мотоцикли која нуди 2 години, неограничена километ

* Пренослив* комплет намотан кабел со 6 светла може да се протега до 25 стапки* комплетите со намотан кабел

Американската Сила ги користи најновите техники во дизајнот и производството за да создаде тркала со н�

Палетата на бои со потпис на бујното легендарно одморалиште На Санторини го инспирираше овој правоагол

Сите Модели На Резервоари За Гас Спектра се потврдени за вклопување, форма и функција...

Please wait...