0
clear
  • Главни места 28 H без столче црна метална база со природно дрво седиште
  • -20%
  • -20%
Главни места 28 H без столче црна метална база со природно дрво седиште

Главни места 28 H без столче црна метална база со природно дрво седиште

DEN 879.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ажурирајте го вашиот дом со стилски модерни модерни столчиња од 28-инчи. Се одликува со софистициран и минималистички изглед кој оди со кој било декор. Оваа столица без грб има црна метална рамка и цврсто, природно дрво седиште што ќе се вклопи беспрекорно во вашата кујна, јадење област или дома бар или соба за игри. Совршено за дополнително седење, модерната столица од главните места е стабилна и го прави складирањето кога не е во употреба. Оваа столица има дизајн без грб со вграден потпирач за подножје за дополнителна удобност и чувари на нозе за да ги заштити вашите подови и да ја одржува столицата безбедно на место. Модерната столче од 28-инчи е целосно собрана, подготвена за употреба и ќе се вклопи со скоро секој стил на декор. Главни места 28 "H без грб столче црна метална база со природно дрво седиште : Цврст прашок обложена црна челична база. Цврсто седиште за природно гума со чиста завршница. Идеално за употреба во кујната, трпезаријата, просторијата за јадење или просторијата за игри ;. Челик подножјето потпирач обезбедува дополнителна удобност додека седите. Чуварите на нозете ќе ги заштитат вашите подови и безбедно ќе ја чуваат столицата. челик, цврсто гума. Не е потребно склопување. Димензии на производот : 16,75 "L x 16,75" W x 27.9 "H. Големина на седиштето : 12,75" дијаметар. Тежина на производот : 6,16 фунти. Увезен.

Главните својства

Избор на купувачот

000 слики годишно Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години Со неделни изданија, покривајќи ја се

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Starbucks Double Shot Cafe & Protein Bearage Dark Chocolate вкус Со други природни вкусови Започнете со богато, смело кафе Старбак�

5,3 мл чист јогурт од јагода, грчки, цело млеко, чиста јагода Чисто цело млеко грчки јогурт + јагода...

Изградени со иновативна технологија за прилагодување на DF, овие влечки за слајдови ги одржуваат нозете

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Откарете го зглобот со оваа елегантна минимална треска.925 Стерлинг сребрена треска со сафир / нано тирки

Чувајте го вашето мало девојче да се чувствува модерно со овие Garanimals Toddler Girls Girls Long Sneove Fashion Tees Направени

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Светли, забавни бои со ладен дизајн создаваат приемник за привлечност за прекрасна мета Покажете го нег

Излезете во стил со потпетицата Cellica College Collection Без разлика дали тоа е канцеларија или бранч со девојчињ�

Завршете го вашиот ден во вкупниот луксуз во сетот за супер мека пижама на anоан Вос Елегантен изглед и у�

Уживајте во вкусот и текстурата на чили од говедско месо без месо, со чили со база на растенија Гардеин с

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пе

✤ Ширина : 42 и 56 Инчи ✤ Материјал : Вискоза ✤ Техника : Ткаени ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно �

Антигасвентилирање на профло ™ помага во спречување на колици, гас и фустани лесен за држењеуникатната

Име на ставка : Електричен Материјал За Матење Јајца : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Батерија Од Нерѓосувачки Челик :

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано платно за трговска марк�

Украсете ги и персонализирајте ги вашите отворени простори со перници од колекцијата на едноставно Деј

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова blueиден часовник со сини модерни и

Ажурирајте ја вашата гардероба со фармерки за влечење на Bootcut на Real Size за жени Комбинирајќи ја безвремен

Please wait...