0
clear
  • Сет со високи перформанси со високи перформанси со високи перформанси со високи перформанси
  • -20%
  • -20%
Сет со високи перформанси со високи перформанси со високи перформанси со високи перформанси

Сет со високи перформанси со високи перформанси со високи перформанси со високи перформанси

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој сет за готвење има нешто за секого : Соспани за вентилаторот за супи, холандска рерна за домашниот готвач кој ужива во врие месо во ароматични сосови, вештини за членот на семејството, кој пилешко е со салати и обвивки, квадратна решетка, квадратна решетка за младите и не толку млади кои сакаат сланина и јајца во кое било време од денот, и тава за колачиња за пекарот на куќата. Со оглед на 1900 година, Фарбервер донесе перформанси, погодност и сигурност на безброј кујни по прифатлива цена . Колекцијата за не -стабилни машини за миење садови ги продолжува овие традиции, додека се подобрува со нив со нова технологија за денешните зафатени готвачи. Овој сет за готвење се одликува со Du Pont Teflon�� плус не -стик облога во уникатниот систем за не -стилот Smart Glide��. Необичните палта се затемнуваат површината, подобрувајќи ја издржливоста на нестепењето и создавање џебови на воздухот што брзо ја пренесуваат топлината во храната. Резултатот е прибор за готвење што се загрева рамномерно и храната што е убаво кафеава, а не изгорена. Стаклените капаци овозможуваат да се следи процесот на готвење без да се изгуби топлина или влага, а силните рачки обезбедуваат удобен зафат. Најдобриот дел е тоа што Farberware успеа да ги додаде овие технолошки достигнувања без да жртвува погодност - оваа рерна е безбедна на 350� и машина за миење садови безбеден за брзо и едноставно расчистување. Farberware High Performance Nonstick 12-парчиња Постави Овој сад за готвење е корисна колекција за вашите потреби за готвење. Идеално за практично и функционално готвење. Со алуминиум е импресивно полесно да се користи и ги намалува ризиците од замор и несреќа.

Главните својства

Избор на купувачот

Крис Паске претставува зачудувачко Уметничко Дело Од Црна Модерна Дрвена Рамка Од 20х20, насловено "Црвен

Овие етнички рамни чевли на Јути се многу популарни затоа што можете да ги носите овие жени чевли со сек�

создава разиграни, смешни забавни дизајни со нашата уникатна визија, стил и став Често гроздобер и потр�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Exclusive Shop4 Ever Jumshirts Jumshirts дизајнирани и печатени во Соединетите Држави Направено од материјал за мешавина

Машки Избледен ЛЕДЕН Поларен Резервоар За Пиво Сонот ОД ЛЕДЕНА Лубеница или Портокал може да помогне да

Boho Ditsy Floral Round Neck null Sleeveless Green Women Twopiece Outfits XL(12) Limited Quantities, Exclusive to !Green Boho Ditsy Floral Women Twopiece Outfits Women Coords Women Twopiece

100% сосема нов висок квалитетизработени од висококвалитетни материјали за издржливост овој МОР може да

Карактеристики : 1 Квалитетен материјал : Tapидот што виси таписерија е изработена од полиестер, супер мек

60t Length : t20, 87 t Bust : t20, 87 t укажуваат На Возраст : t0 3 Месеци 90должина : t26, 77 t Bust : t23, 23 t укажуваат На Возраст : t12

Нанесете ја смесата на целата должина на вратилото и краевите на косата (почнувајќи од 12 см од корените).

38 Биста : 108 / 42.23 Рамо : 39 / 15 Дишење, мека, пријателска за кожата и удобно .54 СОСТОЈБА СО (cm / inch) 80 должина : 36 /

Удобно Задоволете ја потрагата по убавина и удобност за жените и женските loversубители на чевли, удобните

Слајдови Детски Девојки Летни Спортови На Отворено На Плажа Затворени Сандали Со Прсти Меки И Жив Ѓон Н�

Чинија идеален за мешање, подготвување и сервирање на беспрекорно, едно парче конструкција со широка ра

Please wait...