0
clear
  • КТ тркалезен гарнет вечен прстен во стерлинг сребро
  • -20%
  • -20%
КТ тркалезен гарнет вечен прстен во стерлинг сребро

КТ тркалезен гарнет вечен прстен во стерлинг сребро

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој прстен на вечноста на вечноста на црвениот гарнет во Стерлинг сребро не е само елегантен, туку е и совршен за редење. Овој вечен опсег има 30 парчиња природни црвени камења од гранат, кои блескаат брилијантно. Овој бенд на вечноста на среброто е запечатен со .925 и доаѓа во атрактивна кутија за подароци за потписи. Главен камен : природен гранат; 1 карати, тркалезна форма, 2 x 2 mm; Црвена боја со јасност Si1-Si2. Метал : .925 Стерлинг сребро со печат од 925, 2,5 грама. Големина : Прстенот е достапен во големини 5 до 9. Вклучува кутија за подароци за потпис, совршена за специјални прилики. Месец на родилството : јануари.

Главните својства

Избор на купувачот

Комплет за пакети со додатоци од 5 артикли комбо пакет (Куќиште, Безжични Слушалки, Полнач За Автомобил, �

Модни Жени Лето Секојдневен Цврст Мини Фустан Со Качулка Без Ракави Без Ракави : 1.Карактеристики : Секој

Никогаш нема да најдете повеќе разноврсно решение за секојдневно носење отколку карго панталони...

Хадсон бебе rashguard сет има појавување на rashguard и дното поставени во забавни бои и отпечатоци Нашиот преми�

Овој Тренд Меѓународен ДК Стрип ФилмПравда ЛигаАкваман Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разн�

Каролини Богатства 10172 PW1414 Њу Орлеанс Пива И Зачини Декоративни Платно Ткаенина Перница 1017, 14 Hx14 W, Њу Орл

Нашиот краток краток со својот прекрасен панел за стомак од жакард обезбедува мазна удобност и цврста к

Големина : XL Големина Дуксери За Жени 2023 царинење Поштенски Качулка 2023 клиренс обични дуксери за Женски

Комплетот вклучува 1 Галон премиум уретанска подлога Ова е вистинска уретанска подлога исто како и ОЕ ф�

Малку богатство боди, панталони и чевли се симпатична, модерна облека за облекување на вашето бебе за ед

Homadles Женски Капи Бејзбол КапиМодни Капи Црвена Големина Шапка Со Една Големина е дизајнирана да ве зашт

Стилското складирање е задолжително во вашиот дом Содржете го вашиот хаос и организирајте го остатокот

Овој винил религиозен цитат е повеќелиниски налепница на која пишува : "Езекиел 36 : 25Тогаш ќе попрскам чи

Кихшј кат кутија може да се инсталира во дрвени предмети тротоарите, теписи, плочка тротоарите, гранит и

Размислете надвор од кутијата гледајќи внатре! Откријте дизајн јасно ја прикажува литературата...

Бидете креативни со Оваа Колекција Комплет За Перничиња Со Игла Со Печат Тоа го прави забавен избор за п

Сосема нов модел на автомобил со диекаст од 1 / 64 скала На Прајмер За Приколки Од Гуска, Греј умре модел ав

Користен dell Opti Plex 9020 minitower (MT) компјутер напојуван Од Intel Core i54570 @ 3.20 GHz (4та генерација) ПРОЦЕСОР со 16 GB DDR3 RAM

Додаток Погонски Ремен Безделник Макара Додаток Погонски Ремен Безделник Макара Дополнителни Каракте�

Внесете го отворено во вашиот дом со овие стилски уметнички ѕидни налепници Обезбедува интересна фокус

Големина : S Биста : 106cm / 40.16" ракав : 61cm / 23.62" Должина : 68cm / 26.38" Големина : M Биста : 110cm / 41.73" Ракав : 62cm / 24.02" Дол�

Во неговиот прв музички ТВ филм, Стивен Универзум мисли дека неговото време за одбрана На Земјата е завр

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ За 19911992 Oldsmobile Cutlass Cruiser Мотор Коленестото Вратило Макара За Oldsmobile Cutlass Крузер ОдиДелови

Овој винил религиозен цитат е налепница со повеќе линии што гласи : "Бог не вети Мир без болка радост без

Please wait...