0
clear
  • Совршена точка плус мастило ајлајнер, заслепувачки бургунд, 0. оз
  • -20%
  • -20%
Совршена точка плус мастило ајлајнер, заслепувачки бургунд, 0. оз

Совршена точка плус мастило ајлајнер, заслепувачки бургунд, 0. оз

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нова совршена точка плус гел гел гел молив за очи како гел и останува како мастило. Нанесена со витамин Е и керамид, формулата за гел непречено се лизга за прецизна, лесна линија без да прескокне, влече или влече. Високо пигментираните, мат и сјајни нијанси слични на мастило нудат моментално исплата на бојата во еден удар. Covergirl Perfect Point Plus Ink, 295 Blenusling Burgundy, 0,01 мл. Водоотпорен гел молив за очи : лизга како гел, останува како мастило . веган, чиста формула : нанесена со витамин Е и керамид. Формулиран без парабен, талк, минерално масло и мирис . Мат и сјајни нијанси : Високо пигментирани бои во форма на мастило, инстант исплата на бојата . до 24 часа : Доказ за измама и доказ за пренесување . Добивка за напор. За совршена линија . Врз основа на студија за потрошувачи на 60 жени по примена : • 98% велат дека се лизга на лесно • 98% велат дека врвот е докажан за пауза • 97% велат дека се чувствува кадифено меко • 95% велат дека боите изгледаат задебелени • 93% Велат дека лагер останува добро дефинирана во текот на денот • 92% велат дека обезбедува прецизност за ултра фината линија.

Главните својства

Избор на купувачот

ГОРИВО D749 ЧЕКАН 20 X9 6 X135 1 ET 106.1 CB СЈАЈ ЦРНО БЛАНШИРАНО ТРКАЛО Гориво D749 ЧЕКАН 20 X9 6 X135 1 ET 106.1 CB СЈАЈ ЦРНО БЛАН

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Амортизерот Monroe® Magnum® За Возила Од Класа 68 е првиот удар со гас, со голема дупка специјално дизајниран з�

Рака Тафтувана Во Индија Висина на купот : 0,5 инчи Поради разликите во компјутерските монитори, некои бо�

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

i MBAPrice Cat 6 Жолта Боја Лепенка Кабел, Обликувани, 24 AWG, 50u, Поврзете етернет уреди во вашиот дом или канцелар

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Содржина на пакетот : 1 Х Женски

Куќиште од нерѓосувачки челик, кожен ремен, Бело бирање, кварцно движење, минерал отпорен на Гребење, От�

Опис : КВАЛИТЕТ : висока цврстина, мала тежина, главата за стапчиња за јадење направена од дрво, што го зг�

Ова спектакуларно огледало на ѕидот од кафеав rан може да биде безвременско акцентно парче за природни,

МмфМашка Маица Краток Ракав, До Машка Големина 5ХЛНајдобра Маичка Со Кратки Ракави Татменс...

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Ова замена тркало лого и центар собранието доаѓа со центар и критична замена компоненти вклучени за цел

30 ДЕНА ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : ние нудиме бесплатна испорака и бесплатна услуга за поправка до 3

Дејстар произведува повеќе шок чизми од кој било друг во светскиот период Нашиот високо специјализиран

Големина : С Биста : 95см / 37.40" Половината : 68см / 26.77" Колк : 105см / 41.34" Должина : 87см / 34.25" Големина : М Биста : 100�

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Маи

Калтренд Предни Кофи Твид Капаци За Седишта за 20132017 Фолксваген ПасатVW15106 TT Беж Вметнете Со Црна Облога w

Изработен е од висококвалитетен, доволно издржлив за секојдневно носење.Материјал : Полиестерски влакн

големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58 "Должина : 68см / 26.77" големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б�

Можете да купувате Авто Додатоци кои одговараат на вашиот буџет и вкус од нашата ексклузивна колекција

Please wait...