0
clear
  • Црви од челик на луда река
  • -20%
  • -20%
Црви од челик на луда река

Црви од челик на луда река

DEN 215.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Изберете од три различни големини во зависност од вашата потреба. Овие црви се импрегнирани/миризливи со специјално формулирано масло од ракчиња од Атлас Микис, што ги зголемува шансите рибите да ви ги намалат. Тие се изработени од мека и еластична, но сепак издржлива пластика. За местење, лебдат риболов, навојјте ги овие црви користејќи го достапниот комплет за местење на црви од челик со детални упатства. Додадете тврда риба пилула за дополнителна флотација за да ги задржите црвите надвор од прицврстувачите и во зоната на штрајк на рибите. Или за лебден риболов, користете пондерирана глава на свирка. Ставете лавче супер лепак на шефот на куката до главата за свирка за да го задржите црвот да не се лизга надолу по куката. Црви од челик на луда река : импрегнирани/миризливи со масло од ракчиња од атлас мики. 3 различни големини. Мека и еластична, но сепак издржлива пластика.

Главните својства

Избор на купувачот

Надвор Преден Велосипед Компјутерски Монтирање, Пластични Адаптери Велосипед Компјутерски Монтирање �

Мојата Голема Тетка Ме Сака! Симпатична Пингвини Новороденче Ползавец Малку пингвин ја прегрнува своја

Компанијата ахгли Шарена Внатрешна Квадратна Маслена Црна Перница За Фрлање, 18 инчи на 18 инчи Стилска п�

Колекцијата дин Русо претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 18х24, наслове�

Нашето Сребрено Име Ѓердан Кери Стил нуди многу убави допири кои додаваат прекрасен додаток кој е соодв

Линда Вудс претставува зачудувачко Златно Украсено Дрво 26х26 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матир

Течна Линија W / o Отвор ЦЕВКА UAC ХА 111454c Течна Линија W / o Отвор Цевка Одговара Изберете : 20062007 ШЕВРОЛЕТ КОБ�

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

Монро Гас Матиќ Камион Амортизери Достапни за увоз и домашни лесни камиони и комбиња Единица наполнета

Дами Мода Печати Долг Ракав Копче Кошула Жена Повик Лабава Врвкарактеристики : изработен е од добри мат�

Опис : оваа кутија за складирање накит е јасна и лесно се наоѓа накитот што го сакате, со многу мали прегр

Рачно изработена Рамка За Слики Од Сребрено Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Д�

Го турка кислородот низ потоа ја менува насоката и тече надолу и назад во секој милилитар од виното...

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Врвна Должина : 34см / 13.39" Горен Ракав : 55см / 21.65" Горна Биста : 809

Фарад Микролок Завртка За Заклучување На Тркалата М12х1, 25х25, Конусно Седиште, Црно, едно клучеви®, единст

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Нашите дизајнери внимателно ги избираат овие компоненти и прават комбинации на бои за ОВОЈ комплет за д

Please wait...