0
clear
  • Лудлц Вештачко Растение Дрво Бонсаи Лажни Кондензиран Украс Дома Хотел Градина Декор Подарок Фабрика Кондензиран Минијатурни Мини Декорација Смола Куклена Куќа ?
  • -20%
  • -20%
Лудлц Вештачко Растение Дрво Бонсаи Лажни Кондензиран Украс Дома Хотел Градина Декор Подарок Фабрика Кондензиран Минијатурни Мини Декорација Смола Куклена Куќа ?

Лудлц Вештачко Растение Дрво Бонсаи Лажни Кондензиран Украс Дома Хотел Градина Декор Подарок Фабрика Кондензиран Минијатурни

DEN 239.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : фабриката за симулација во саксии има перформанси што не избледуваат, така што изгледа реално и обезбедува убав ефект на декорација.Овој модел на дисплеј може да се користи како подарок за пријателите и семејството, или како дом decoration.It изработен е од висококвалитетна смола и пвц материјал.Должината на производот е 0,95 см, а ширината е 0,95 см, а висината е 2.6cm.It ќе биде идеален декор додаток за куклена куќа.Име на ставка : Растителен Минијатурен Материјал Во Саксии : Смола,Пвцстил : Детали За Случајна Големина : 0,95 см х 0,95 см х 2,6 см/0,37 "х 0,37" х 1,02 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 10 х Растителни Минијатури во Саксии фабриката за симулација во саксии има перформанси што не избледуваат, така што изгледа реално и обезбедува убав ефект на декорација. Овој модел на дисплеј може да се користи како подарок за пријателите и семејството, или како домашна декорација. Изработен е од висококвалитетна смола и пвц материјал. Должината на производот е 0,95 см, а ширината е 0,95 см, а висината е 2,6 см. Тоа ќе биде идеален додаток за декор за куклена куќа.

Главните својства

Избор на купувачот

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

Towle Stephanie Flatware Set, 42 Piece(s), 42 / Set, Flatware Place Setting, 8 x Teaspoon, 8 x Soup Spoon, 1 x Table Spoon, 8 x Dinner Fork, 8 x Salad Fork, 1 x Meat Fork, 8 x Нож за в

Широкиот дизајн на ногата и класичниот дизајн од 5 џеб носи гроздобер чувство на овие високи фармерки од

5мм не'рѓосувачки челик подигната централна дрва од дрво кора перка со полиран рабови затегнување на пр�

Организаторот за обвивки од 40 "Подароци е преносен и држи до шест ролни хартија за завиткување Оваа став

Овој женски и женски плус големина Zip Zip Jogger поставен од Лисом има делумен центар пред најлонски патент и

Еден пар женски тркалезни златни столпчиња од Викторија К, Деним Балерина станови, нуди комбинација на �

Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на

Овие симпатични модни кратки од без граници се совршено парче што треба да се спарите со омилениот граф�

Оваа оригинална цитати и изреки Вуд уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи про

За производот? 60 дена гаранција за задоволство Нашите парчиња не се компатибилни со машините за вертули

Од Божиќната утринска колекција Дедо Мраз го украсува своето дрво за сезоната на празници, се карактери

Прошетајте и разработете во удобност и спортски стил со опуштено вклопување во Skechers : Sneaker Oak Canyon...

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за GMC Savana 1500 2012 : Дизајнирано прилагодете

А А украс за дома Барстол : 3644 "H x 20,67" W x 20,87 "D Нагласено со полиран одморен за нозе на хром и прилагодлива б

Почувствувајте и изгледајте одлично за време на тренингот во Flex Tech Shike Flex Tech Shike Вграденото истегнување �

Кога станува збор за вашите дизајни, изборот на материјали е скоро исто толку важен како печатачот...

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Исклучиво на Ажурирајте ги вашите заплашув

Please wait...