0
clear
  • Најлонска Нишка За Монистра, Темно Сина, Големина 1, 0. Милиметри, од 10
  • -20%
  • -20%
Најлонска Нишка За Монистра, Темно Сина, Големина 1, 0. Милиметри, од 10

Најлонска Нишка За Монистра, Темно Сина, Големина 1, 0. Милиметри, од 10

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Секоја картичка се одликува со врвен квалитет германски грифин мушка кабел. Ова е најквалитетно темно сино, 0,35 мм (големина 1), достапен најлонски кабел. 6,5 стапки (2 метри) брилијантно обоен, брз кабел во боја по картичка со прикачена игла. Едноставно земете ја иглата од картичката и тргнете! Изопачената игла од нерѓосувачки челик заштедува време на навој. Удвојувањето на конецот не е неопходно. Не постои поедноставен, побрз или подобар начин за навојување монистра! Пакет од 10. Идеален за проекти за монистра. Темно Сина нишка изработена од цврсто ткаени,брилијантно обоени, брз најлон во боја. Произведено Во Германија. 6,5 стапки( 2 метри); 0,35 милиметри; 10 пакувања. Доаѓа со изопачена игла од нерѓосувачки челик.

Главните својства

Избор на купувачот

ВОРНЕР БРОС : ДЦ СТРИПОВИ : ЏОКЕРКабелски Момци Држач За Телефон И Држач За КонтролорДиректно Од Готам С�

Сунѓерот боб на никелодеон ги врзува лизгалките и оди на мраз за некоја суперглупава хокеарска акција В

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Сафавиех Џенев Ретро Крилеста Тапацирана Глава Созда

Сафавиех Четири Сезони ФРС228А Црн / Портокалов Килим Колекцијата Четири Сезони е прекрасна изложба на �

Сериозна продуктивност Дизајн за заштеда на простор Прилагодете го вашиот работен простор за да работи

Трчајте брзо во овие патики со низок врв На спајдермен Тие ќе светнат со секој чекор, има 2 црвени светла

Изграден од квалитетни материјали, овој повеќенаменски држач ја обезбедува истата функција и разноврс�

Блескави и уникатни, овие прекрасни обетки се направени од сребро Овие обетки со обрач се одликуваат со

Чувајте го бебето безбедно во стил Со Класичната Домашна Порта Класичниот Дом носи безвременски декор �

Фиа Ад 9907 F250 / F350 / F450 / F550 СУПЕР ДОЛЖНОСТ SL КАПАКОТ НА ПРЕДНАТА КЛУПА НА СЕДИШТЕТО НА СИНАТА Покривка На Се

Компонентите за сопирање во Комплетите За Денот на Патеката се тестираат на патеката, ова не е повторно

Достапно во повеќе големини Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете из

Прекрасно рустикален оваа Елка ѕид виси е совршен за шумарот во вашиот живот Кој има сложена пресек На е

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови ХалкМарвел Авантури Специјално Издание На Железниот Човек #

ОДДЕЛЕНИЕ 40Е се користи за соголување на бојата на метал, обликување и брусење пластичен филер Поединеч

Овие Трендови Меѓународни Невестата На Франкенштајн Илустрација Ѕид Постер е дизајниран со висок квал

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

Никне Органска Фаза 2, Јагода Круша Банана Храна За Бебиња 6 пакување, 3,5 мл Торбички Никне Органска Храна

Овој Тренд Меѓународен Мојот Херој Академија : Сезона 4 Мирио Визуелен Ѕид Постер, е дизајниран со висок

Please wait...